Wpis z mikrobloga

@fhrh: 150zł za rozliczenie? Nie wiedziałem, że wprowadził opłatę.
Jestem zaskoczony. Swoimi częstymi komentarzami pomagaliśmy wyłapywać mu jakieś błędy a tu teraz cyk: 150PLN
Zdaje sobie sprawę, ze odwala fajną robotę, ale dla wielu mireczków jest to spora kwota przy uwzględnieniu, ze i tak raczkują na giełdzie.
Przydałaby się jakaś promocja na hasło: mirko
@widmo82 projekt przerodził się w pełen jak nie większy etat gdzie nadal pomagam jak wcześniej przy pytaniach i oferuje darmowy próg.
Niestety z samych bardzo sporadycznych donejtow nie jestem w stanie tego utrzymać.
Mikrowie, którzy wspierali projekt donejtami oraz pomocą przy formatach nie pozostali na lodzie bo o nich nie zapomniałem i mają z tego benefity.
Kodów rabatowych nie zdążyłem zakodować :D
@fhrh do 20 dywidend masz za free :)
@kalkulatorgieldowy: Tylko ze ten prób ma się nijak do kwoty zarobionej na transakcjach. Dodatkowo w moim przypadku ten prób jest przekroczony dosłownie o jedna transakcje. I co istotne łatwo jest go obejść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

IMHO lepiej było by gdybyś wprowadził kryterium dochodowe po którego przekroczeniu trzeba zapłacić. Albo jednorazowy raport płatny w zależności od ilości transakcji tak żeby dla dużej ilości były opłacalne droższe pakiety.
@widmo82: ty to jestes prawdziwy polak, sam nie zarobisz to i komuś nie dasz... Gość sprzedaje normalną usługę na którą poświecił swój czas a ty jak typowy polak negujesz jak ktoś docenia swoją pracę.. tfuu ci mele polaczyno