Wpis z mikrobloga

Wydałem 250k pln na auta premium, żeby wyrwać #p0lka na #tinder i dalej walę konia w samotności, w sumie jestem niżej niż simpy ślące tipy strimerkom na twitchu, żeby pokazały kawałek cycka, nie idźcie tą drogą i inwestujcie hajs w siebie / przyszłość / seks za pieniądze, a nie w dobra materialne, które szybko tracą na wartości i nie ma z nich żadnych namacalnych korzyści oprócz chwilowego flexu.

#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 13
@CloudSpanner: @Tata_Kasi Szczerze mówiąc myślę o tym długi czas, aczkolwiek teraz priorytetem jest kupno mieszkania w wojewódzkim, żeby mieć gdzie z tą utrzymanką spędzać czas XD Na auto wydaję jakieś 6k miesięcznie, więc pewnie na dobrej jakości d00perę by starczyło lekko.

@77023 Powiem tak - nie próbowałem nigdy grać takiego typowego oskiego (nie noszę markowych ciuchów, bo po prostu brzydziłbym się sobą wiedząc, jak jestem walony na kasę nosząc ciuchy szyte
@Euph0:
"teraz priorytetem jest kupno mieszkania w wojewódzkim, żeby mieć gdzie z tą utrzymanką spędzać czas XD"

Dobrze myślisz, najpierw trzeba się dorobić a sponsorować potem
@Dejw983: #incel em się jest jak widać niezależnie od statusu materialnego, fakt, że w jakimś stopniu ogarniam funkcjonowanie świata i potrafię na tym zarobić, nie świadczy o tym, że loszki same się pchają ( ͡° ͜ʖ ͡°)