Wpis z mikrobloga

@UrQueen21: byłem tam dwa razy - cel miałem prosty. Iść, wypić piwko, popatrzeć i wyjść. To nie, musiały mnie te baby atakować, sztucznie się przymilać i wymuszać na mnie jakieś drinki. To dopiero było wcoorwiające.
Przegrywy, fani patostrimów i patomma, spermiarze, onuce, chłopskorozumowi ekonomiści, a teraz #!$%@?...ciekawych ludzi przyciąga ten portal, a kiedyś było to takie fajne miejsce...
@UrQueen21: co to jest klub go-go na poziomie? Możesz podać nazwy i lokalizację chętnie sprawdzę.

Dla mnie na poziomie jest burleska i na takie właśnie eventy gdzie goście przychodzą w strojach wieczorowych i spożywają alkohol a za wstęp płaci się np. 200 zł od osoby z przyjemnością chodzę
XD Dawno tak nie kekłem. Imponować kasą w strip klubie xD To trzeba być dopiero zerem, żeby chcieć zaimponować byle #!$%@? kasą xD Dziewczyny tam pracujące nie są warte nawet jednego piwa, a co dopiero czegoś więcej xD
Faceci WY w strip-clubie naprawdę nie musicie się kreować na super bogaczy żeby zaimponować Paniom swoim statusem...


@UrQueen21: Wy w tych klubach próbujecie zaimponować szampanem i dlatego taki drogi? Na bogaczy się kreujecie tam czy jak?