Wpis z mikrobloga

@Zed_Mistrz_Cieni: Nie muszą kupować drinków, mogą sobie siedzieć do zamknięcia jak się zachowują normalnie i nie są agresywni. Nic nie wymagam, po prostu faceci czasami tworzą do takich miejsc swoje drugie "ja" które mocno kuleje w praktyce.
@elementarz1 Nie jestem prostytutką, poza tym widząc po tym poście jakie reakcje wywołał to mi się nie chce.
@pankalmar Idź i zobacz sam, jak się boisz wypłać gotówkę tyle ile możesz wydać tego wieczoru
@UrQueen21 ale jakie kreowanie?
Czasem wpadam z kumplem na afterparty tam.
Kupujemy po szocie lub 2.
chwilę popatrzymy na dziewczyny wijące sie na rurach.
gdy podchodzą to od razu mówimy, że szkoda ich czasu, bo nie kupimy im drinów ani nie zamówimy prywatnego tańca.
@UrQueen21: xD byłem kilka razy w takich klubach na kawalerskim i 3 z nich były takie akcje, że po jedynym drinku nagle nie pamiętasz, co tam było i jak stamtąd wróciłeś. Pomijam fakt, że na karcie jest kilka transakcji odrzuconych na kilka tysięcy.
W burdelu 5 min cyk i nara a na prywatnych pokazach w klubach go go masz więcej namiętności, zrozumienia i frajdy, naprawdę. Zwłaszcza gdy klub jest na poziomie, spróbuj kiedyś to może zmienisz zdanie.


@UrQueen21: to wciąż prostytucja więc słaba robota :p
Ciekawe jak twoja psychika to znosi? :p Chłopa pewnie nie masz, co?
Faceci WY w strip-clubie naprawdę nie musicie się kreować na super bogaczy żeby zaimponować Paniom swoim statusem...

Później śmiesznie się to ogląda jak kawaler z jednym piwem potrafi siedzieć i zamulać 2 godziny. Drinków dla dziewczyn nie kupi


@UrQueen21: tam nikt nie chodzi alko pić.
to jest tak nieziemsko obrzydliwe, że takie miejsca nadal istnieją
wyjaśniłbym was jak De Niro w Taksówkarzu, ale mam za dużo do stracenia
zmień pracę jak najszybciej i uważaj na siebie
Chce to zamula nie chce to kupuje drinki. Co ci do tego... Jakie to jest płytkie. Laska myśli, że jest cool bo zna nazwy szamapanów XD, a gość nie znał... i siara bo nie potrafi z nazwy żadnego wymienić. A co to Sylwester? Kręć tyłkiem i sieć cicho