Wpis z mikrobloga

@Sadomason:

nawet nie zdajesz sobie sprawę jaka krzywdę Ci robią starzy wszędzie z tobą jeżdżąc i wyręczając się we wszystkim, zgaduje że za gowniaka było to samo. Robią z ciebie kalekę...


A co Twoim zdaniem powinni zrobić? Wyrzucić go z domu żeby skończył jak menel? OP ma poważne problemy psychiczne, i wsparcie rodziny oraz pomoc terapeuty to jest właśnie to czego potrzebuje, a pomoc własnemu dziecku to obowiązek każdego rodzica ¯_(ツ)_/¯
A co Twoim zdaniem powinni zrobić? Wyrzucić go z domu żeby skończył jak menel? O


@Zgrywajac_twardziela: tak. Powinni to zrobić jakieś dobre 10 lat temu, teraz to już faktycznie na to za późno. A co do problemów psychicznych, to właśnie w dużej mierze zasługa jego starych że na niego dmuchali i chuchali całe życie i konsekwencje są tego takie że chłop jest totalnie nieprzystosowany do życia, stworzyli potwora którego dalej karmią.
@Zgrywajac_twardziela: uwierz mi, że jak ja bym był ojcem to mój syn nigdy w życiu nie miał by takich problemów. Wychował bym go na wojownika, oczywiście chodzi mi o takiego metaforycznego wojownika, który jest w stanie poradzić sobie w życiu i walczyć o swoje. Bo czy tego chcesz czy nie ten świat to zgnilizna na którą ojciec powinien przygotować swoje dziecko, to jest jego rola, inaczej można spokojnie zakładać ze ojciec
@Sadomason: Bo nie jesteś chory psychicznie, jak ja, ani nie masz zaburzeń depresyjnych, lękowych etc. Boomerzy nie znali świata, jeżeli piszesz o polsce to większość takich znała tylko wieś i okolice, no i ewentualnie pozwiedzali sobie jako trepy poligony daleko od domu. Nie widzieli, jak mój stary, jego koledzy a także rzesze ludzi jak się bawią elity, a oni mają gówno.