Wpis z mikrobloga

via Android
  • 30
@Sadomason tacy wychowani na wojownika potem maja problemy emocjonalne i brał bliskości. Kazdy mówi jakto by wychował dzieciaka, a praktyka mówi "sprawdzam" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qew12: jakie problemy emocjonalne i brak bliskości, o czym ty piszesz. Tacy ludzie później wygrywają życie. Odnoszą sukcesy, zakładają duże rodziny i żyją szczęśliwym życiem.
  • Odpowiedz
@Sadomason:

ale #!$%@? rozumiem to że te choroby psychiczne właśnie wynikają z tego że był tak traktowany przez starych?


Widzę że mamy tutaj geniusza mądrzejszego od całego WHO, które nadal nie jest w stanie podać przyczyn występowania chorób psychicznych czy zaburzeń. Nie myślałeś, może żeby się po jakiegoś Nobla zgłosić, coś? xD
  • Odpowiedz
@Sadomason: Weź poczytaj swoje własne wpisy, idź ogarniać swój łeb bo tutaj jesteś tylko szkodnikiem. Dlaczego takie osobniki jak ty mają poczucie, że mogą kogokolwiek pouczać o życiu?
  • Odpowiedz
@Sadomason: Po prostu nie pisz tutaj bo szkodzisz. Rób co chcesz ze swoim życiem, ale odwal się od OPa skoro ewidentnie sam zdrowy nie jesteś.
  • Odpowiedz
@Sadomason: Szkoda mi ciebie, ale muszę powiedzieć, że mnie #!$%@?łeś, odwal się od cumpla @qew12 który jest dobrą mordą i nikomu krzywdy nie robi. Przestań #!$%@?ć głupoty, pomóż sobie albo szukaj pomocy.
  • Odpowiedz
@Sadomason: człowieku, piszesz jakieś wysrywy o tekstach na podryw, że aż #!$%@? ciarki zażenowania przechodzą i śmiesz πerdolić tutaj, że chłopak jedzie z tatą do lekarza, żeby małymi krokami móc radzić sobie z życiem. Połącz kropki XD
  • Odpowiedz
Mówcie co chcecie o boomerach, ale przynajmniej byli twardsi, zahartowani, a nie jak dzisiejsza młodzież


@Sadomason: XDDDDDDDD

I wcale a wcale żaden z tych boomerów nie odwalił magika, nie szedł się wybujać, ani też wśród boomerów nie ma problemów z alkoholem.

A nie, czekaj...
  • Odpowiedz
  • 1
@Bover: chciałem znaleźć prace, ale jednak stwiedziłem że nie dam rady. Poszedłem na studia rok zdalnie, ale nie zdałem i nie chciałem kontynować bo stwierdziłem że staconarnie też nie dam rady. Dostałem depresji, przyjechała policja i zabrali mnie do szpitala
  • Odpowiedz