Wpis z mikrobloga

@Bover: pominąłem, że żartowałem sobie na wykopie, że będę skakał z okna


@qew12: Zgłosili cię do internetowej policji i przyjechali do ciebie? Serio pytam, wystarczył wpis na wykopie i znaleźli sprawnie Twój adres, czy byłeś już wystalkowany czy jak? Ile czasu im zajeło przyjechanie?
@Sadomason to nie jest żadna prawda, #!$%@? wychowanie na wojownika. Jedyne co prawdziwego napisałeś to to, że ojciec powinien przygotować dziecko do życia. Tylko, że tak może z 5% ojcow umie to zrobić i jakby w ten sposób myślał Twój ojciec albo ojciec qew12 to by Was na świecie nie było, bo by ich przerosła odpowiedzialność. Wyrzucenie z domu osoby z problemami lub predyspozycjami do nich skończyłoby się samobójem albo zaćpaniem. Tacy
@rtone:

Zgłosili cię do internetowej policji i przyjechali do ciebie? Serio pytam, wystarczył wpis na wykopie i znaleźli sprawnie Twój adres, czy byłeś już wystalkowany czy jak? Ile czasu im zajeło przyjechanie?


Ktoś osobiście musi zgłosić taki wpis na bagiety, ewentualnie administracja portalu może to zrobić(ale tutaj raczej nikt z modków tego nie robi, moderacja ma wysrane w to co się pisze i co najwyżej usuwa wpisy) i wtedy już bagiety
@qew12: Ja małem problem wyjść z domu przez 5 lat po tym jak PTSD dostałem. 2 miesiące w szpitalu na dziennym pobycie, zmiana lekarza, zmiana leków i nowe życie mam