Wpis z mikrobloga

@qew12: nawet nie zdajesz sobie sprawę jaka krzywdę Ci robią starzy wszędzie z tobą jeżdżąc i wyręczając się we wszystkim, zgaduje że za gowniaka było to samo. Robią z ciebie kalekę...
  • Odpowiedz
@Sadomason:

nawet nie zdajesz sobie sprawę jaka krzywdę Ci robią starzy wszędzie z tobą jeżdżąc i wyręczając się we wszystkim, zgaduje że za gowniaka było to samo. Robią z ciebie kalekę...


A co Twoim zdaniem powinni zrobić? Wyrzucić go z domu żeby skończył jak menel? OP ma poważne problemy psychiczne, i wsparcie rodziny oraz pomoc terapeuty to jest właśnie to czego potrzebuje, a pomoc własnemu dziecku to obowiązek każdego rodzica ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
A co Twoim zdaniem powinni zrobić? Wyrzucić go z domu żeby skończył jak menel? O


@Zgrywajac_twardziela: tak. Powinni to zrobić jakieś dobre 10 lat temu, teraz to już faktycznie na to za późno. A co do problemów psychicznych, to właśnie w dużej mierze zasługa jego starych że na niego dmuchali i chuchali całe życie i konsekwencje są tego takie że chłop jest totalnie nieprzystosowany do życia, stworzyli potwora którego dalej karmią.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: uwierz mi, że jak ja bym był ojcem to mój syn nigdy w życiu nie miał by takich problemów. Wychował bym go na wojownika, oczywiście chodzi mi o takiego metaforycznego wojownika, który jest w stanie poradzić sobie w życiu i walczyć o swoje. Bo czy tego chcesz czy nie ten świat to zgnilizna na którą ojciec powinien przygotować swoje dziecko, to jest jego rola, inaczej można spokojnie zakładać ze ojciec
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: teraz to można tylko minimalizować szkody. Niech uczy się powoli stawiać kroki od zera, stopniowo. Generalnie to bardzo ciężki temat, niesamowite jak starzy mając jak najlepsze intencje względem dziecka potrafią mu zniszczyć życie.
  • Odpowiedz
@LP2137: no i jakoś ten twój janusz z chłopskim rozumem nie ma takich problemów psychicznych i nie boi się iść sam do sklepu. Powiedz mi jak to jest? Mówcie co chcecie o boomerach, ale przynajmniej byli twardsi, zahartowani, a nie jak dzisiejsza młodzież
  • Odpowiedz
@Sadomason: Bo nie jesteś chory psychicznie, jak ja, ani nie masz zaburzeń depresyjnych, lękowych etc. Boomerzy nie znali świata, jeżeli piszesz o polsce to większość takich znała tylko wieś i okolice, no i ewentualnie pozwiedzali sobie jako trepy poligony daleko od domu. Nie widzieli, jak mój stary, jego koledzy a także rzesze ludzi jak się bawią elity, a oni mają gówno.
  • Odpowiedz