Wpis z mikrobloga

@Wraczek: Odwrotnie. Kamień z serca i ulga. Wchodzisz do kraju białych katoli gdzie lgbt nadal ma gówno do gadania i sobie spokojnie żyjesz.
Tam u siebie to ma cyrk na kółkach z tymi kolorami, wyznaniami, poglądami i imigrantami.
  • Odpowiedz
@Wraczek: Polska jest zacofana przy Korei, Japonii czy Singapurze. Hamburgerownia to w dużej mierze patologiczny kraj i nie powiedziałbym, że jest się czego wstydzić przed Bidenem.
  • Odpowiedz
@Wraczek: W Polsce dopiero jest wprowadzany fat acceptance movement i jeszcze ludzie wyglądają normalnie a powiedzenie "zdrowa waga" nie jest mową nienawiści.
  • Odpowiedz
@Wraczek: co z tobą jest nie tak? polska jest 20tą gospodarką świata, biorąc pod uwagę dosyć trudną historię oraz małe zaludnienie to na prawdę sukces. to że ty urodziłeś się w chlewie ze świniami, to nie oznacza, że wszyscy Polacy mieszkają w korycie. #!$%@? masz życie stąd ogromne kompleksy, zrób coś ze sobą. ja sobie poradziłem w Polsce całkiem spoko, mam ładne mieszkanie w fajnym widokiem, dobre auto i radosną rodzinkę.
  • Odpowiedz
Nie w stanach niczego czego nie byłoby w PL


@shitman6: u nas nie ma bezdomnych którzy pracują na dwa etaty ani miasteczek z namiotów i kartonu gdzie mieszkają ćpuny
  • Odpowiedz