Wpis z mikrobloga

Anonki, ale mam bekę z tych, co nie potrafią żyć z swoim ##!$%@? i wylewają swoje żale tutaj. Niby #!$%@? sam jestem #!$%@? i to robiłem, ale było to czysto humorystycznie. W #!$%@? mam #tinder, #badoo i inne ruchappki, gdzie siedzą #p0lki i polują na #chad albo #betabankomat. Żyję swoim życiem i jeśli będę chciał to kogoś znajdę, a i tak #rozowepaski tu, gdzie teraz mieszkam to albo #p0lki i Karyny, co chcą się wyrwać na garbie jakiegoś frajera, najlepiej bogatego, albo #konserwatywka (te nawet dla takiego lewaka jak ja są fajne), więc bardziej czekam na przeprowadzkę na #gornyslask planowaną na czerwiec/lipiec.
#przegryw #blackpill #redpill #bluepill #zwiazki #zwiazek #samotnosc #depresja #logikaniebieskichpaskow
  • 15
Zdjęcie jest z lipca, loszkę olałem, bo jestem cebulakiem i żal mi było raz na tydzień, może częściej 5zł na bilet tam i z powrotem PKP, a cała relacja (licząc lata olewki) trwała od 2014
@itsoverforme32445: A przez prawicę do smiecia co się nadaje do utylizacji na wojnie lub w kołchozie. Bez różnicy jako spierdoks co wyznaje, z małym plusem dla lewicy, która prawdopodobnie utrzymywałaby takich zjebów jak my na zasiłkach, żeby nie musieć nas ogladac.