Wpis z mikrobloga

Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.

Teraz rozpoczynamy fazę ograniczenia posiadania samochodów, jedzenia robaków zamiast jogurtów i mięsa, liczenia śladu węglowego itd.

Jak myślicie, lewactwo nadal będzie twierdzić, że to teorie spiskowe, a o tym że nie przekonają się dopiero jak dostaną mandat za wjazd do Warszawy autem?

#neuropa #bekazszurow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy #bekazprawakow
  • 153
@Deska_o0: albo coś przegapiłem albo pomyliłem granice na początku pandemi i musiałem się tłumaczyć dlaczego chce wjechać do polski bez szczepienia i paszportu.

gdyby nie "szury" (nie wiem dlaczego wszyscy sceptycy zostali tam wrzuceni) to wszystkie ograniczenia byłyby wprowadzane bez żadnych oporów.

ja to nawet miło wspominam prowokatorów bez masek którzy zajmowali czas policji.

do tej pory nie wszędzie mogę sobie polecieć na wakacje bo nie mam szczepienia na grypę.
@wojtas_mks: wołam @bizonsky, pocovidowego sierotę, który okazał się zwalczać przy okazji obostrzeń covidowych kościół a właściwie zwyczajnych ludźi. Byle dosrać i #!$%@?ć, nawet gdy to nie ma logicznego sensu. Może teraz w kolejnym szaleństwie zamordystów zapoluje na sam. z silnikiem diesla ot chociażby w centrum Krakowa. Albo już poćwiczy i sprawdzi ilu mięso w Lidlu kupuje. #!$%@? to geny.
@merciless85: tak, dalej trzymam się faktów, doliczyłem się dwóch dawek, ciebie przerosło liczenie do tylu i uważasz tą wielką liczbę za nieskończoność, zamordysta OP zgłasza wszystko co nie wpisuje się w narrację którą mu wmówiono więc nie widzę sensu w dalszym odpisywaniu tutaj, skoro nawet odwołać od skasowania wpisu nie łamiącego regulaminu nie mam szansy, iście kremlowska wolność słowa, zero zaskoczenia
Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.


@wojtas_mks: Rację xD. Twierdzili 10000 rzeczy z czego może kilka były prawdą, no ale szury miały rację xD. Też miałbym rację gdybym #!$%@?ł i wysnuwał 10000 tez na dany temat, coś by się pewnie trafiło. XD
zamordysta OP zgłasza wszystko co nie wpisuje się w narrację którą mu wmówiono więc nie widzę sensu w dalszym odpisywaniu tutaj, skoro nawet odwołać od skasowania wpisu nie łamiącego regulaminu nie mam szansy, iście kremlowska wolność słowa, zero zaskoczenia


@open_or_die: