Wpis z mikrobloga

Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.

Teraz rozpoczynamy fazę ograniczenia posiadania samochodów, jedzenia robaków zamiast jogurtów i mięsa, liczenia śladu węglowego itd.

Jak myślicie, lewactwo nadal będzie twierdzić, że to teorie spiskowe, a o tym że nie przekonają się dopiero jak dostaną mandat za wjazd do Warszawy autem?

#neuropa #bekazszurow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy #bekazprawakow
  • 153
@merciless85: A ile dawek przypominających na grypę wzięli ludzie w ciągu ostatnich 50 lat? Taka specyfika tej konkretnej choroby wirusowej, a nie spisek Schwaba xD Ja wziąłem 2x Johnsona jak pisze @Deska_o0 i nic się nie stało. Więcej razy się musiałem szczepić na wirusowe zapalenie wątroby (3x dawki) jadąc na wakacje czy na kleszczowe zapalenie mózgu(3x dawki) bo często spaceruję po lesie.

Paszporty covidowe były na zachodzie, w Polsce to nie
@Szary_Anon: USA to cały świat? dla ułatwienia dodam że jeszcze kilka azjatyckich państw trzyma tak za mordę obywateli.
możesz wyjechać z polski bez paszportu covidowego?
swoją drogą djokovic to bardzo dobry przykład, przypomnisz dlaczego nie chce się szczepić, czy wyparłeś informację o tym że zainwestował ogromną kasę w firmę próbującą stworzyć lek na covid? ( ͡° ͜ʖ ͡°)