Wpis z mikrobloga

Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.

Teraz rozpoczynamy fazę ograniczenia posiadania samochodów, jedzenia robaków zamiast jogurtów i mięsa, liczenia śladu węglowego itd.

Jak myślicie, lewactwo nadal będzie twierdzić, że to teorie spiskowe, a o tym że nie przekonają się dopiero jak dostaną mandat za wjazd do Warszawy autem?

#neuropa #bekazszurow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy #bekazprawakow
  • 153
@PfefferWerfer:

Paszporty covidowe były na zachodzie, w Polsce to nie przeszło i nikt tego nie egzekwował,

Otóż mylisz się, niektóre miejsca kultury (np. kluby) czy restauracje sprawdzały to na wejściu. Więc byli zapaleńcy, którzy chcieli się w to bawić.
Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.


@wojtas_mks: ale co mówiły szury, że miały rację?
@Deska_o0: Czarno na białym oficjalne badanie naukowe wykazujace roznice po przejsciu covidu i po szczepionce. Po szczepionce bialko kolca zachowuje sie zupelnie inaczej i powodujac duzo wyzsze ryzyko powiklan.
zrodlo:Differences in Vaccine and SARS-CoV-2 Replication Derived mRNA: Implications for Cell Biology and Future Disease
https://osf.io/bcsa6/

Szkoda mi ludzi którzy przyjęli ten eksperymentalny preparat. Takie akcje osłabiają wiarę społeczeństwa w lekarzy i autorytety naukowe
Pobierz
źródło: 740FEEB9-7294-4804-8BFF-1AA21440491C
Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek


@wojtas_mks: jebnij baranka w ściane
@Arizona12 na początku co prawda nie było ani szczepień ani paszportów ale swobodnie granicy nie mogłem przekroczyć.

dla mnie to żadna różnica czy pokaże paszport czy zaświadczenie które musiałem zdobyć że jadę w podróż służbową wraz z kontrolą na granicy.

potem weszły szczepienia więc nie mogłem latać samolotem, nie mogłem iść do restauracji czy nawet na kebaba, bez szczepiena przenosili moje badania na późniejsze terminy.

nie ma co zaklinać rzeczywistości z tym
Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.


@wojtas_mks: nie miały racji w żadnej z tych spraw, wracaj na pszyrę lepiej