Wpis z mikrobloga

Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.

Teraz rozpoczynamy fazę ograniczenia posiadania samochodów, jedzenia robaków zamiast jogurtów i mięsa, liczenia śladu węglowego itd.

Jak myślicie, lewactwo nadal będzie twierdzić, że to teorie spiskowe, a o tym że nie przekonają się dopiero jak dostaną mandat za wjazd do Warszawy autem?

#neuropa #bekazszurow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy #bekazprawakow
  • 153
  • Odpowiedz
@merciless85: odnoś się do tego co napisałem a nie do tego co chciałbyś żebym napisał.
wyjedziesz z polski bez paszportu covidowego? według szurów przecież miały być one wieczne
ile tych "dawek przypominających" wzięli ludzie? dobijają już do 10? przecież będzie ich nieskończenie wiele
  • Odpowiedz
  • 16
już oficjalnie na pis?


@Deska_o0: Na lewaków z PiS tym bardziej nie.

gowno w dupie miały co najwyżej xd jak tam depopulacja agendy 2030? Zmalaua, urosła?


@Tymajster: Uważasz, że "Agenda 2030" to jakieś hasło szurów które nie istnieje w deklaracjach władz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: pis to lewactwo ponieważ jak każdy przedstawiciel "right wing populists" się pogrążają jeżeli dać im okazję do rządzenia, ale głosujcie na dude bo lewak zostanie prezydentem! xD
wymowne pominięcie 90% wpisu, niczego więcej się nie spodziewałem
  • Odpowiedz
@merciless85: musisz mieć wyjątkowy giętkie pozostałości po kręgosłupie skoro pieprzysz takie bzdury, ale może tak żebyś zrozumiał:
odnoś się do tego co pisałem naprawdę, a nie do tego co sobie ubzdurałeś i chciałbyś żebym napisał, współczuję również znajomości matematyki skoro 2 uważasz za nieskończenie wiele
  • Odpowiedz
@merciless85: A ile dawek przypominających na grypę wzięli ludzie w ciągu ostatnich 50 lat? Taka specyfika tej konkretnej choroby wirusowej, a nie spisek Schwaba xD Ja wziąłem 2x Johnsona jak pisze @Deska_o0 i nic się nie stało. Więcej razy się musiałem szczepić na wirusowe zapalenie wątroby (3x dawki) jadąc na wakacje czy na kleszczowe zapalenie mózgu(3x dawki) bo często spaceruję po lesie.

Paszporty covidowe były na zachodzie, w Polsce to nie
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: zaszczypawkałeś się 1.5xnieskończoność na WZW i kleszczowe zapalenie mózgu dlatego tak pieprzysz! xD
ja na sam dur brzuszny przyjąłem już 2xnieskończonośc więc pewnie dlatego
  • Odpowiedz
@Szary_Anon: USA to cały świat? dla ułatwienia dodam że jeszcze kilka azjatyckich państw trzyma tak za mordę obywateli.
możesz wyjechać z polski bez paszportu covidowego?
swoją drogą djokovic to bardzo dobry przykład, przypomnisz dlaczego nie chce się szczepić, czy wyparłeś informację o tym że zainwestował ogromną kasę w firmę próbującą stworzyć lek na covid? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz