Wpis z mikrobloga

Chyba już można oficjalnie stwierdzić, że "szury" miał rację w sprawie lockdownów, obostrzeń, maseczek i nieskończenie wielu dawek szczepionek.

Teraz rozpoczynamy fazę ograniczenia posiadania samochodów, jedzenia robaków zamiast jogurtów i mięsa, liczenia śladu węglowego itd.

Jak myślicie, lewactwo nadal będzie twierdzić, że to teorie spiskowe, a o tym że nie przekonają się dopiero jak dostaną mandat za wjazd do Warszawy autem?

#neuropa #bekazszurow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy #bekazprawakow
  • 153
@wojtas_mks: jakas gunwopostepowa organizacja robi sobie rozpiske jak chca zeby bylo na swiecie.

szury: HAA #!$%@? MIELISMY RACJE, OD JUTRA BEDZIECIE #!$%@? ROBAKI A MY MIELISMY RACJE, COO? ZE NWO MIALO W GRUDNIU 2020 JUZ BYC, KONFISKATA WLASNOSCI PRYWATNEJ I DOCHOD GWARANTOWANY?? NIE TO ZLA TEORIE SPISKOWA MIALES, TAMTA NIEDOBRA BYLA, TA CO TERAZ JEST TO JEST AKTUALNA I TA SIE SPRAWDZI

taki wyglad wasz ( ͡° ͜ʖ ͡
nie, to nie było normalne bo i tak to nic nie dawało. Co z tego, że sobie zrobisz test dziś o 14 i wyjdzie negatywny skoro jest on ważny 72h czy ile tam w czasie których możesz się dziesięć razy zarazić?


@Krupier: Mhm czyli by to zadziałało należałoby wprowadzić jeszcze surowszy rygor i w ogóle zamknąć granice
@wojtas_mks śmieszą mnie tu komentarze, dawek przypominających były tylko 3? A gdzie kolejne, foliarze?
paszportów covidowych w Polsce nie było, jedynie za granicą - A TO SPOKO, NIC SIE NIE STAŁO ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@wojtas_mks: ale przecież ograniczenie wolności miało być poprzez niekończące się lockdowny XDDD Pamiętam jak szur mnie tutaj przekonywał, że już nigdy nie będzie normalnie.
@aegispolis dzielenie społeczeństwa? Myślisz że nie pamiętamy gadania o "siewcach śmierci" czy zabijaniu babci? I co jak w Nowej Zelandii, Chinach czy Australii? Policjanci ludzi siła w Chinach zamykali, na siłę maseczki zakładano, a i tak w tym kraju covid sie rozwinął.
@Deska_o0 mam pytanie, w jakich terminach były podawane "boosterki" dla całego społeczeństwa? Pierwsza dawka wiosna-lato 2021, druga jesień-zima 2021/2022, a w trzeciej dawki nie było, bo wybuchła prawdziwa wojna, a nie ta wojna ze słów ministrów zdrowia.