Wpis z mikrobloga

Ale Gargamel i Generator Frajdy zesrali się na Rocka na streamie o to że chwali Hogwart Legacy xdd

Jak można być takim dzbanem by doszukiwać się polityki w chwaleniu jakiejś gry video - jak ktoś nie chce kupywać to niech nie kupuje, ale prawda jest taka że J.K. Rowling nic nie straci na tym bo marka jest ogromna, a jedynie rozwój branży gier na tym ucierpi w jakimś stopniu więc nie wiem czy jest sens bawienia się w coś w stylu BLM 2.0 bo autorka uniwersum - pani pisarka-hitler ma inne poglądy niż ja

#gargamel #polskiyoutube #lewackalogika #lewica #dwochtypowpodcast #twitter #twitch
  • 7
  • Odpowiedz
@LonesomeWild: kiedyś trafiłem na streama gdzie generatorlewactwa oglądał jak Dave Z Ameryki chodzi po Walmarcie. No i Dave zażartował sobie z broni, grubasów na wózkach i z czegoś tam jeszcze. Bartuś oczywiście to wziął na serio i się zesrał że jak tak można mówić xD Czat rycerzy na czacie też mu oczywiście przytaknął, komedia
dullboy - @LonesomeWild: kiedyś trafiłem na streama gdzie generatorlewactwa oglądał j...
  • Odpowiedz
@LonesomeWild: ja to bym jeszcze od biedy zrozumiał jakby Rowling nawoływała do gazowania transów albo żeby odbierać im prawa obywatelskie czy coś takiego, a ona sobie puściła kilka lat temu twitta, że "osoba menstruująca" to po prostu kobieta xD
  • Odpowiedz