Wpis z mikrobloga

Jestem na urlopie w USA i muszę powiedzieć, że silniki V8, plastikowe reklamówki w sklepach i plastikowe słomki do napojów zwróciły mi smak życia. Rozmiar samochodów, miejsc parkingowych i cała infrastruktura jest po prostu genialna. Zlewaczała Europa przy tym wyglada jak gówno i będę musiał wrócić z płaczem.
#usa #bekazlewactwa
Pobierz JudzinStouner - Jestem na urlopie w USA i muszę powiedzieć, że silniki V8, plastikowe...
źródło: FC489AE6-D47E-4AF4-A1C0-ED90AAB44920
  • 168
Miłego zwiedzanka, może uda ci się zginąć na pamiątkę w jakiejś prawicowej amerykańskiej strzelaninie.

@ItsGrN:
Prędzej jak to będzie jakieś San Francisco to zostanie okradziony przez kogoś ze względu na bardzo lewicowe prawo. A jako, że bardzo lewicowe społeczeństwo swoją egzystencje opiera na ćpaniu i kradzieży to jest tam dużo ćpunów i złodziei
@JudzinStouner: a tak a propos Ameryk zawsze mi się wydawało że Kolumbia jest pod texasem a dziś patrzę na mapy a ona pod Floryda. Mam uczucie jak by mi ktoś Amerykę łacińską przesunął bliżej Afryki.
@JudzinStouner: akurat duże auta. Ogromne parkingi to wielki problem USA. Praktycznie nie ma komunikacji miejskiej. Ogromne przedmieścia. Gigantyczna ilosc czasu marnowana na dojazdy. Juz nie mowiac o energochlonnosci. Bez auta jestes całkowicie wykluczony. Nie jestem eko świrem. Sam mam diesla i duże auto ale używam go jak muszę. Do pracy jeżdżę tramwajem. Alee zawsze mam wybór. W stanach tego wyboru nie ma. Słyszałeś kiedyś o lobby samochodowemu w USA? Paliwo coraz
No i wreszcie miejsca parkingowe i 3 pasmowe autostrady przecinające centrum. Aż tętni z tego obrazka miejskie życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wiadomo, co kto lubi. Można i chcieć też takie podejście, choć mocno mnie to dziwi


@GzS: Byłeś, widziałeś, czy tylko wklejasz obrazki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hashasq: no z USA powiedziałbym, że jest odwrotnie, bo człowiek całe życie ogląda amerykańskie filmy i dopiero potem jak chwilę tam pomieszka to stwierdza, że jednak jest odrobinę inaczej xD
Amerykańskie samochody są tak fajne, że nie przyspieszają, nie skręcają i nie mają wyposażenia


@xxx_XXX_xxx: Nie. One nie skręcają i nie hamują. Przyspieszania i komfortowego wyposażenia nie można im odmówić.