Wpis z mikrobloga

@Kauabang
Na ciemnym będzie widać cały brud, plus te ledy na dole żeby podkreślić każdy okruszek który leży na ziemi. Jaśniejszy jest praktyczniejszy i mniej męczący na dłuższą metę.
Przemyśl dobrze czy zmywak bez ociekacza to dobry pomysł. Ja tak zrobiłem i żałuję do dzisiaj. Po pierwsze nie wszystko umyjesz w zmywarce, a po drugie gdzie warzywa będziesz dawał żeby ociekały? Silikonowe maty ciężko domyc z kamienia i osadów.

W białym projekcie
@Kauabang: W ciemnych projektach fajne jest to, że dobrze wyglądają tylko na zdjęciu. I może jeszcze jakieś 15-30 minut po ich zobaczeniu na żywo. Czyli w sam raz jak chcesz pokazywać gościom.
Przy dłuższym użytkowaniu ta ciemnota zaczyna przytłaczać i człowiek zaczyna żałować, że sobie zrobił kuchnię w barwy pogrzebowe na tle których nic nie widać (oprócz zacieków z kamienia).
@Kauabang: jeśli to w Polsce - brałabym jasne barwy, nawet jeśli okno na południe to w pochmurne dni ciemno będzie. W ciemnym projekcie mało blatu trochę - postawisz sobie robota kuchennego, czajnik i może jakiś chlebak czy coś takiego i nagle przy gotowaniu się okazuje, że blatu nie ma żeby sobie rozstawić deskę do krojenia i postawić jakąś miskę czy coś. Choć może tu inne cele ma mieć kuchnia bo widzę