Wpis z mikrobloga

  • 13
@lubiepicherbatke: znaczy wiesz nie pracowalem tam za dlugo 4h tylko i oczywiscie bez umowy zadnej, glupio z mojej strony ale zdesperowany jestem i jakbym sie nie zgodzil na te 4h to z mety by mi podziekowali, w ogole brzmi to ajk wymowka bardziej niz powod.
  • Odpowiedz
  • 27
@altive00: Nie mógłbym pracować w zespole gdzie osoba odpowiedzialna za rekrutację/zarządzanie jest takim troglodytą jak autor/autorka takich "maili"
  • Odpowiedz
Możesz ten napisać do lewicowych aktywistek od równości dla beki (


@CzarnyOwiec: jak ma być dobrze jak zamiast bic w przyczynę problemu to bijecie w osoby, które walczą z przyczyną xD Narzekacie, że mężczyźni też są dyskryminowani, a wiecie dlaczego? Bo zamiast coś z tym zrobić to daliście sobie wmówić, że to przez feministki xDDDDD
  • Odpowiedz
  • 27
@OmgLolWtf: ta tez pracowalem 1,5 roku wiem jak jest jka trzeba robic cos fizycznego "ty to powinienes robic bo jestes facetem" niestety nie dzialalo to jak trzeba bylo pozamiatac czy podloge umyc wtedy "a co kobieta to od sprzatania jest?'
  • Odpowiedz
  • 5
@Clubber_Lang: wlasnie najlepsze jest to ze bylem osobiscie nawet zartowalem ze w ogloszeniu napisane ze "kasjerki" szukaja a babka mowi ze hehe no nic nie szkodz nic nie szkodzi.
  • Odpowiedz
  • 34
@altive00 Typ co wygrał w totka ta odpowiedzią. przecież masz odszkodowanie w kieszeni.

"Przepis art. 18 (3d) kp stanowi, że osoba, wobec której pracodawca naruszył zasadę równego traktowania w zatrudnieniu, ma prawo do odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalane na podstawie odrębnych przepisów."

ale poczytaj bo się nie znam na tym w ogole :P
  • Odpowiedz