Wpis z mikrobloga

Dzien dobry rezygnujemy z pana na stanowisko (...)

Po jakiemu oni piszą? Czy to jeszcze Polska? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 3
@cagedindreams: polska B, wieś, plus to ze nie mam prawa jazdy, plus brak doswiadczenia przez mlody wiek, wiec w mojej sytuacji musze sie godzic na takie "prace"i takie warunki zatrudnienia, przegralem na loterii miejsca urodzenia
  • Odpowiedz
@altive00: rozumiem, trzymaj się tam i nie poddawaj się, czasem przez chwile musi być trochę gorzej żeby potem było lepiej. Jak nie chcesz się wyprowadzać to rozważ delegacje za granicą albo tiry. Będziesz żył jak król u siebie na wiosce.
  • Odpowiedz
nie pracowalem tam za dlugo 4h tylko i oczywiscie bez umowy zadnej


@altive00: no to niezłe kombo xD zgłoszonko do PiPu plus jeszcze jakiś rzecznik praw obywatela za tak jawną dyskryminację i są w dupie. Twojej sytuacji to i tak nie zmieni, ale ich już tak. Chyba, że zaproponują Ci hajsy za nie robienie gnoju.
  • Odpowiedz
  • 5
@cagedindreams: przerabialem zagranice przez chwile, wrocilem chcialem prawko na B zrobic, wiec z tirami moze byc ciezko ( ͡° ͜ʖ ͡°), troche komplikacji sie pojawilo pieniadze sie koncza i musze sie miotac zeby zarobic pare groszy zeby pchac to zycie wiejskie dalej, co do wyprowadzki to mysle o tym tylko wiesz na to tez potrzeba pieniedzy wiec troche takie bledne kolo.
Dzieki za dobre slowo nie spodziewalem
  • Odpowiedz
@altive00: Ale bym jechał jakbym dostał taką odpowiedź czarno na białym xD.

Podmień sobie twoją płeć.
Gdybyś jako osoba lgbt otrzymał odpowiedź, że jednak wolą zostać przy heteroseksualnym składzie kasjerów to jak to brzmi?
Ha tfu na nich.

Nikt nie powinien być dyskryminowany na podstawie uprzedzeń czy jakiś chorych urojeń.
  • Odpowiedz
  • 0
@MateMizu: tak jak wyzej pisalem moze w duzym miescie by to nie przeszlo ale na prowincji to standard, wydaje mi sie ze poprostu bralem udzial w castingu bez mojej wiedzy i inni mnie przewyzszyli predkoscia wydawania reszty czy klikania w monitor nie wiem a moze poprostu jej sie nie spodobalem.
  • Odpowiedz