Wpis z mikrobloga

@CebulowyKrul
na betonowym złocie zarabia sie tak długo, jak długo znajdujesz frajera który kupi od ciebie drożej niż ty zapłaciłeś.
To działało dopóki spadały stopy, bo nawet pani z żabki mogła se wziąć pół bańki kredytu.
@mookie: jak w 2018 kupił i to jeszcze taki pakiet na strzała (rabacik pewnie solidny dał dew) to raczej nie wiem co by się musiało stać żeby stracił. no chyba że liczymy z inflacją i tymi spadkami -15% co to nigdy nie nadejdą, to wtedy może będzie na 0
@DildoShwaggins: jak kupił je w 2018 i pewnie w niskooprocentowanym kredycie na stałej stopie, to przy dzisiejszych stawkach najmu, pewnie może to wszystko wynająć i zgarniać ładnych kilkaset złotych z każdego z mieszkań, z większych może i z 1000. Ja tam z takim kapitałem bym mógł czekać i 10 lat na kolejną bańkę :D
@mookie: błazen sprzedaje pakiet mieszkań o wartości pewnie 6-10 mln zł i zakładając że dostał taki pakiet to nie była jego pierwsza inwestycja w nieruchomości!!!

hehe ale beka @CebulowyKrul może gość jeszcze wyjdzie na minus R/R przy uwzględnieniu inflacji i cenach stojących w miejscu