Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wykopchangelog

Za nami uruchomienie testów beta aplikacji #ios - jeszcze dziś wystartujemy z wysłaniem zaproszeń do chętnych, którzy zgłosili się do nas przez formularz kontaktowy. Ale to nie jedyne zmiany, z którymi dziś do Was wracamy.

1. Na Mikroblogu zmieniliśmy - co już mogliście zauważyć - formę prezentacji odpowiedzi pod wpisem. Teraz dwie najlepsze odpowiedzi będą sortowane po dacie.

2. Wdrożyliśmy kilka poprawek wizualnych, między innymi większe wcięcia dla odpowiedzi na Mikroblogu, poprawiliśmy wyświetlanie plusujących, część akcji ukryliśmy - będą pojawiały się dopiero po najechaniu na wpis, co spowoduje, że widok zyska większą przejrzystość.

3. Wypuściliśmy Android 5.0.2 [Google Store weryfikuje aktualnie), w którym wdrożyliśmy wiele zgłaszanych przez Was sugestii i poprawek, między innymi:
- wykrzyknik w środku wpisu/komentarza nie tworzy już automatycznie spoilera;
- NSFW/+18 nie są już automatycznie wyświetlane dla niezalogowanego na mikroblogu;
- Hity aktualizowane są obecnie każdego dnia;
- URL działa już we wpisach i komentarzach;
- poprawiliśmy powód zakopu “Informacja Nieprawdziwa”
- poprawiliśmy nazwę jednego z powodów zakopania "Informacja nieprawdziwa";
- poprawiliśmy również kopiowanie komentarzy.

Zanim wrócimy do kolejnych zadań, chcemy Wam podziękować. Cały czas kierujecie do nas swoje opinie i komentarze, dzielicie się feedbackiem, przesyłacie sugestie. Dziękujemy za wsparcie, które od Was otrzymujemy i Waszą chęć wspólnego tworzenia nowego Wykopu (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
  • 152
@wykop:

1. Na Mikroblogu zmieniliśmy - co już mogliście zauważyć - formę prezentacji odpowiedzi pod wpisem. Teraz dwie najlepsze odpowiedzi będą sortowane po dacie.


To pozostało tylko dodać przypadek gdy najbardziej plusowana odpowiedz jest odpowiedzią na inny komentarz i wyświetlić też ten żeby bylo widać komentarz i plusowaną ripostę ;) tak chyba to było w wersji poprzedniej
@wykop: Cześć Wykop, chciałbym spytać o inną funkcjonalność. Na poprzednim wykopie, gdy powiadomienie zostało odczytane, to nie znikało, a zostawało odczytane. Dzięki temu mogłem sobie szybko wrócić do wątku, w którym coś skomentowałem i śledziłem sobie dalej dyskusję.
Teraz, żeby wrócić do wpisu, muszę:
1. Kliknąć na swój profil
2. Wejść na swój profil
3. Zmienić zakładkę "akcje" na znaleziska / mikroblog
4. Zmienić zakładkę "dodane" na "komentowane"
5. Przeszukać na
Czy aplikacja android będzie obluzgiwać linki wykop?
Po kliknięciu linku w czytniku RSS otwiera mi się WWW a nie aplikacja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W nieoficjalnej aplikacji działało to świetnie, a tak to myślę ze wielu użytkownikom nie chce się korzystać z wykop na telefonie
Pobierz pablo4096 - Czy aplikacja android będzie obluzgiwać linki wykop? 
Po kliknięciu linku...
źródło: Screenshot_20230126-155203
@wykop
z rzeczy, które moim zdaniem warte były by poprawy w apce na Androida:
* możliwość ustawienia Mirko i odpowiedniej jego "kategorii" (najnowsze, gorące 6h, 12h, 24h jako domyślny widok w aplikacji
* większe wcięcia. bo o ile są zaktualizowane na stronie, aplikacja dalej woła o pomstę do nieba
@wykop: juz sie mialem rospisac ale szkoda strzepic ryja. Standarodo zenujacy launch nowego narzedzia z pierdyliardem bugow i brakiem nawet umiejetnosci przeniesienia istniejacych funcjonalnosci ( ͡° ʖ̯ ͡°)
3. Wypuściliśmy Android 5.0.2 [Google Store weryfikuje aktualnie), w którym wdrożyliśmy wiele zgłaszanych przez Was sugestii i poprawek, między innymi:

- wykrzyknik w środku wpisu/komentarza nie tworzy już automatycznie spoilera;

- NSFW/+18 nie są już automatycznie wyświetlane dla niezalogowanego na mikroblogu;

- Hity aktualizowane są obecnie każdego dnia;

- URL działa już we wpisach i komentarzach;

- poprawiliśmy powód zakopu “Informacja Nieprawdziwa”

- poprawiliśmy nazwę jednego z powodów zakopania "Informacja nieprawdziwa";

-
@wykop: A po daliscie tyle "Hitow wykopu"? Na glownej jest wielki panej na gorze, beznadziejny. Mam po prawej hity tygodnia. Pod hamburgerem tez mam ikone Hity. Szanujmy miejsce.
@wykop: Komuś działają kategorie? Utworzyłem kilka kategorii, różne tagi. Tak jak utworzyłem tak od paru dni tam jest to samo. Nie aktualizują się mimo że nowy materiał z tymi tagami napływa codziennie.