Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy się za zgłoszenia, w których sygnalizowaliście problemy z czarnymi listami. Śpieszymy wyjaśnić, początkowo czarne listy nie były uwzględniane na stronie kategorii, kategorii własnej oraz stronie tagu.

Wiemy, że nie do końca odpowiadało Wam to rozwiązanie, informowaliście o tym w wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!). I dlatego - słuchając Waszych opinii - wdrożyliśmy czarne listy również na brakujących stronach!

Obecnie ta funkcjonalność (czarne listy) działa już na stronie tagu, stronie kategorii oraz kategorii własnej. W kolejnych dniach do listy dołączy również strona obserwowanych.

Zostawcie plusa jeśli podoba Wam się ta zmiana, a my wracamy do kolejnych zadań. Trzymajcie kciuki ()

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet
Pobierz
źródło: Nowy Wykop
  • 421
@wykop:

Odpowiedzcie na proste pytania:

- jak można było tak koncertowo #!$%@?Ć zmiany, zmieniając na gorsze, niesprawdzone i niedziałające?
- dlaczego zmian nie testował nikt NORMALNY? Normalny wyłapałby to wszystko, o czym teraz piszecie - nie wiem, czy kłamliwie, czy wykazując się ciężkim upośledzeniem umysłowym, że NIE PLANOWALIŚCIE tego, czego potrzebują użytkownicy. To co miało być? Smyranie się po jądrach w atmosferze komplementów: "...ale pan piękny, panie prezesie..."???
- dlaczego -
@wykop: Zróbcie jeszcze 2 rzeczy moim zdaniem bardzo istotne:
1. Możliwość wyboru pomiędzy nowym i starym wyglądem strony.
2. Za każdym razem kiedy wyjdę z aplikacji (android) konto się wylogowywuje. Jest to strasznie #!$%@?ące....
wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!)


@wykop: no to jak tak czytacie feedback, to ja czekam aż oddacie # z powiadomieniami z tagów, bo od 2 dni nie ogarniam czy ktoś coś ciekawego napisał ¯\_(ツ)_/¯
Wiemy, że nie do końca odpowiadało Wam to rozwiązanie, informowaliście o tym w wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!). I dlatego - słuchając Waszych opinii - wdrożyliśmy czarne listy również na brakujących stronach!


Obecnie ta funkcjonalność (czarne listy) działa już na stronie tagu, stronie kategorii oraz kategorii własnej. W kolejnych dniach do listy dołączy również strona obserwowanych.


@wykop: Zróbcie przełącznik włącz/wyłącz czarną listę, dla każdej kategorii, i każdego tagu,
To sprawia że tagu w ogóle nie da się przeglądać. To nie był problem i w poprzedniej wersji bezpośrednie wejście w czarnolistowany tag pokazywało wpisy i takie zachowanie było OK. Wy testujecie w ogóle te zmiany?


@alkb:

cóż za eufemizm


"nie do końca" ludziom podoba się że coś nie działa :D

chyba że to początkowo taki ficzer miał być, żeby w kategoriach czarne listy nie działały :)


@josedra52: @cult_of_luna:
proszę tylko dodajecie możliwość ukrycia dolnej belki w wersji mobilnej..


@Sniper512: W ogóle, nie powinna się tak szybko pojawiać, jak jeszcze jest kupa miejsca na górnej belce.
@wykop: jeszcze fajnie byłoby jakby wpisy nie miały niepotrzebnej paginacji i nowe posty się automatycznie dodawały ^.^
...i żeby ktoś w końcu naprawił mi obserwowane konta, bo nie mogę nikogo obserwować xD
@wykop: gdzie się podziało # z info o aktywności na tagach, 2. ten pasek po lewej (sport, muzyka, gry) byłby użyteczny jak by można wywalić predefiniowane kategorie.
@wykop: Ja bardzo proszę o opcję w ustawieniach dotyczącą ukrywania postów zielonek. Używałem jej w nieoficjalnej apce i to była jedna z najlepszych opcji.