Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy się za zgłoszenia, w których sygnalizowaliście problemy z czarnymi listami. Śpieszymy wyjaśnić, początkowo czarne listy nie były uwzględniane na stronie kategorii, kategorii własnej oraz stronie tagu.

Wiemy, że nie do końca odpowiadało Wam to rozwiązanie, informowaliście o tym w wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!). I dlatego - słuchając Waszych opinii - wdrożyliśmy czarne listy również na brakujących stronach!

Obecnie ta funkcjonalność (czarne listy) działa już na stronie tagu, stronie kategorii oraz kategorii własnej. W kolejnych dniach do listy dołączy również strona obserwowanych.

Zostawcie plusa jeśli podoba Wam się ta zmiana, a my wracamy do kolejnych zadań. Trzymajcie kciuki ()

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet
Pobierz
źródło: Nowy Wykop
  • 421
@wykop: Zglosilem Was.
To, ze obiecaliscie prawnuczce wujenki szwagra siostrzenca kuma bratanka Obsrajmajtka ze sobie moze podlubac przy serwisie w ramach prezentu komunijnego to pikus.
Ale udawanie ze cos robicie, kiedy portal (by nie powiedziec: kaleson) rowna poziomem do alkolokokoko to juz jest jawne znecanie sie nad dzieckiem poczetym, ypoczetym i napoczetym (przez proboszcza przed komunia).
Serio??? Ja rozumiem, znizki, dofinansowanie, ale staranie sie o status zakladu pracy chronionej poprzez udostepnianie
@wykop: Próbowałem, ale no nie da się tego przeglądać normalnie, zdjęcia straciły sens, wszystko nieczytelne i reklamy na pół strony. No dno, wracam na portale informacyjne. Wykop popsuli jak kiedyś Allegro. No cóż, coraz młodsi się będą rejestrować, którzy nie będą wiedzieli, że wcześniej było lepiej to ogarną. A swoją drogą to nie wiem jakim trzeba być głupim, żeby tak to zepsuć...Odebraliście mi smak... #wykop20
@wykop: nie umiem korzystać z tego nowego tworu. Zmarnowane jest pół miejsca na ekranie na jakieś ramki, nie wiem gdzie się wątek zaczyna i kończy, zlewa się to wszystko w jedną ciapę, nie umiem znaleźć funkcji, które były wcześniej, czytam coś z obserwowanych i nie widzę czego to dotyczy. Najgorsze że odkryłem konkurencję, gdzie odnalezienie się zajęło mi 5 minut. Coś grubo #!$%@?ŚCIE z UXem i tego się pewnie już nie
@wykop: a jak wejść łatwo w swoje tagi? Klikałem gdzieś wcześniej, to miałem wpisy według godziny z kilku moich tagów a teraz nie wiem jak to znaleźć …
@wykop
Pierwsza kwestia to zmiana tej tandetnej ikony aplikacji, bo nie pasuje kompletnie do niczego.
Kolejna moŻliwość przesówania pozycji na górnej belce gestem.
Wyraźne oddzielenie poszczególmych postów!
@wykop: Nie mogę zalogować się na własne konto na apce mobilnej, wyskakuje mi RECAPTCHA, ale po kliknięciu 'Weryfikuj' komunikat odpala się na nowo, przejść do captchy udaje mi się tak raz na 10 razy, a jak nawet przejdę już captchę to wraca i znowu prosi o weryfikację. Android 13 na Pixelu 4a 5g
Weźcie już się nie ośmieszajcie. Naprawiacie coś co rozwaliliście i jeszcze chcecie żeby wam ludzie dziękowali, albo nie wiem byli wdzięczni? Litości...


@szajza231: xDDD oczekują podziękowań? Ciekawe z czego wyciągnąłeś taki wniosek? Po prostu informują o zmianach i poprawkach i tyle. Nie ma tu ani krzty podlizywania się, usprawiedliwnia się czy coś. Ale jesteś wykopkiem, więc brak czytania ze zrozumieniem jest całkowicie zrozumiały
@wykop Zlikwidujcie tę kategorię po lewej stronie, oraz przywróćcie stare powiadomienia i naprawcie je, bo po kliknięciu nie przekierowuje na konkretne powiadomienie, a na stronę znaleziska.
@wykop
no nie bardzo naprawiliście...
Zablokowane tagi widze w zakładce obserwowane, nie dostaję żadnych powiadomień czarna lista nie działa...
jak to mawiał pewien mądry człowiek
"częste ulepszanie prowadzi do #!$%@?", to drugi osiągnęliście koncertowo.