Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy się za zgłoszenia, w których sygnalizowaliście problemy z czarnymi listami. Śpieszymy wyjaśnić, początkowo czarne listy nie były uwzględniane na stronie kategorii, kategorii własnej oraz stronie tagu.

Wiemy, że nie do końca odpowiadało Wam to rozwiązanie, informowaliście o tym w wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!). I dlatego - słuchając Waszych opinii - wdrożyliśmy czarne listy również na brakujących stronach!

Obecnie ta funkcjonalność (czarne listy) działa już na stronie tagu, stronie kategorii oraz kategorii własnej. W kolejnych dniach do listy dołączy również strona obserwowanych.

Zostawcie plusa jeśli podoba Wam się ta zmiana, a my wracamy do kolejnych zadań. Trzymajcie kciuki ()

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet
Pobierz
źródło: Nowy Wykop
  • 421
lol, 300 komentarzy tu jest i zeby je przejrzeć mam 6 stron paginacji. Tak się traci czas jaki użytkownik mógł spędzić na stronie, a mi się odechciewa przeklikiwać przez to. W sumie dzięki za walkę z moją prokrastynacją xd
@wykop: wy jesteście upośledzeni czy jak? Widzicie chyba na statystykach że ludzie przestają tu wchodzić, zmieńcie chociaż te cssy zeby ludziom choc troche to przypominało poprzedni wykop (tu - https://wykop.pl/wpis/70068015/naprawilem-szate-graficzna-w-komentarzu-screen-z-g), przeproście za wprowadzenie #!$%@? softu bo jest duzo bugow, szanujacy sie serwis czegos takiego na produkcje nie da. Zróbcie to zanim będzie za późno, szkoda tej społeczności tutaj, a wy kur** sracie na tych ludzi :facepalm: - OGARNIJCIE SIE
@GodlessMike
Nie możecie wrzucić jakiegoś boarda ze zmianami, które wprowadzacie? My jak użytkownicy mielibyśmy jasność w jaką stronę idą zmiany. Na pewno Wasi programiści używają czegokolwiek do śledzenia taskow. Prawda?
@wykop

zrobicie tak żeby można było w aplikacji mobilnej odróżnić posty od komentarzy, ciężko się połapać co jest co ...

@DzieckoWeMgle można się pogubić jak dziecko we mgle ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ludzie narzekają na kolorystykę strony, ale ja bym chciał taką cimnoniebieską kolorystykę w apce - zamiast czarnej, na której wszyatko się zlewa. Taki ciemnoniebieski theme mają między innymi Twitter i Boost (najlepszy klient do reddita) i
@wykop: gdzie mozna zglosic uwagi do nowej wersji ? z mojej strony przynajmniej 2 ( na telefonie mnie caly czas wylogowywuje , przydalo by sie moc usuwac wbudowane kategorie jak ktos ich nie chce, oraz w tym ktore mozna zrobic powinna byc mozliwosc wyboru czy interesuje nas wszystko czy tylko np znaleziska albo mikroblog.
@wykop: Kategorie nie wyświetlają poprawnie zawartości, widzę jakieś stare wpisy mimo sortowania "najnowsze" . Jak skopiuję link kategorii i wkleję go do okna incognito to jest OK .
@detrow: Dzięki za odp, zajęło mi kilka minut żeby znaleźć Twój komentarz po kliknięciu w powiadomienie. Wspaniała to jest opcja, niech nie aktualizują jej nigdy.
@wykop: Wy to lepiej pomyślcie aby wypłacić pensje @tentin_quarantino, bo sam zrobił lepsza robote w kilka dni niz cala wasza ekipa do templatek. Dajcie jego CSS jako opcje. to moze bedzie dalo sie wytrzymac na tym portalu, bo ja obecnie nie jestem w stanie z niego korzystać bez stylusa, a podejrzewam że nie jestem w tym sam.