Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy się za zgłoszenia, w których sygnalizowaliście problemy z czarnymi listami. Śpieszymy wyjaśnić, początkowo czarne listy nie były uwzględniane na stronie kategorii, kategorii własnej oraz stronie tagu.

Wiemy, że nie do końca odpowiadało Wam to rozwiązanie, informowaliście o tym w wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!). I dlatego - słuchając Waszych opinii - wdrożyliśmy czarne listy również na brakujących stronach!

Obecnie ta funkcjonalność (czarne listy) działa już na stronie tagu, stronie kategorii oraz kategorii własnej. W kolejnych dniach do listy dołączy również strona obserwowanych.

Zostawcie plusa jeśli podoba Wam się ta zmiana, a my wracamy do kolejnych zadań. Trzymajcie kciuki ()

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet
Pobierz
źródło: Nowy Wykop
  • 421
@miluvzkittenz: tutaj się z Tobą zgodzę, z tego co widzimy jest też nowa baza to utrudnia działanie starej wersji wykopka, dodatkowo zawsze jest ryzyko, że z nowej wersji praktycznie nikt nie będzie korzytał, bo STARA LEPSZA ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wykop: dajcie obrazki na całą szerokość strony a nie na szerokość wpisu (tak było w apkach), źródło też wywalić, oraz żeby przeglądając Obserwowane (dawniej Mój Wykop) nie pomijało wpisów, bo spodziewam sie tam zobaczyc wszystkie, a nie ze jak wejde bezpośrednio na obserwowany tag to widać więcej, omija mnie treść mimo chęci bycia na bieżąco.
@wykop: postarajcie się przywrócić wiadomości prywatne, bo mi zniknęły ostatnie wiadomości (nie wiem czy też inne, bo ostatnie pamiętam, a innych starszych nie)
@wykop:
A kiedy wraca stary layout strony, albo chociaż możliwość wyboru? Proszę o konkretną odpowiedź, bo nie wiem czy kasować już konto czy jeszcze czekać. To jest całkowicie serio pytanie i liczę na odpowiedź.
@wykop: dalej nie wiem jak sprawdzić w jednym miejscu czy łapię plusy czy minusy. Czy trafiłem z odpowiedzią czy strzeliłem jak kulą w płot. Dlaczego testujecie rozwiązania na produkcji? Nie mogliście wytypować grupy wykopowiczów i dać im możliwość przetestowania (nawet w ramach wolontariatu) wersji BETA?
@wykop: dobra robota, uwielbiam patrzeć i czytać kucy wykopowych którzy gówno zrobili, w dupie byli i #!$%@? widzieli, jakby to oni nie naprawili tego serwisu