Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy się za zgłoszenia, w których sygnalizowaliście problemy z czarnymi listami. Śpieszymy wyjaśnić, początkowo czarne listy nie były uwzględniane na stronie kategorii, kategorii własnej oraz stronie tagu.

Wiemy, że nie do końca odpowiadało Wam to rozwiązanie, informowaliście o tym w wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!). I dlatego - słuchając Waszych opinii - wdrożyliśmy czarne listy również na brakujących stronach!

Obecnie ta funkcjonalność (czarne listy) działa już na stronie tagu, stronie kategorii oraz kategorii własnej. W kolejnych dniach do listy dołączy również strona obserwowanych.

Zostawcie plusa jeśli podoba Wam się ta zmiana, a my wracamy do kolejnych zadań. Trzymajcie kciuki ()

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet
wykop - Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘ‿ʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy si...

źródło: Nowy Wykop

Pobierz
  • 421
  • Odpowiedz
@wykop: Gratulację i chciałbym zobaczyć statystyki tej strony przed aktualizacją, a tydzień/2 po wprowadzeniu, jaka aktywność na niej jest. Dzięki wiem na 100% zainteresowanie tym serwisem spadło i to mocno, a starzy użytkownicy teraz już mniej przesiadują tu, bo ciężej przy obecnym stylu strony znaleźć jakieś informacje/wiadomości niż na zwykłej stronie informacyjnej. Gratulacje, bo dzięki wam część tagów straciła i to bardzo mocno na aktywności jak i zainteresowanie tym serwisem
  • Odpowiedz
@wykop: ja nie wiem czy wy macie tam jakichś UI/UXów, ale połowa rzeczy nie jest nawet wierna podstawom UX. Jeden wielki nieporzadek i zamiast ułatwić korzystanie z serwisu to je utrudniliście. Np. Za cholerę nie wiem na komorce, który wpis własnie wykopuję, albo w ogole nie ma dostepu do komentarzy pod wpisami, nie da sie sledzic wątków, hierarchia wizualna leży, kontrasty, zamiast mniejszej ilosci do scrollowania to jest jej więcej,
  • Odpowiedz
W kolejnych dniach do listy dołączy również strona obserwowanych.


@wykop:
Przecież to powinien być priorytet, mój wykop to zawsze było swego rodzaju odfiltrowanie treści tylko do obserwowanych tagów czy osób. A teraz ciągle widzę tam wpisy z tagami z czarnej, jak we wpisie/znalezisku zostanie użyty dodatkowo tag, który obserwuję.

Dodatkowo - dlaczego w obserwowanych nie widzę swoich wpisów/znalezisk/komentarzy do wpisów/znalezisk? Kiedy to dodacie?
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop: to powinno działać od razu działać po wprowadzeniu, a nie robicie poprawki kilka dni po aktualizacji xDDD żałosna rogalowa spółka
  • Odpowiedz
Zostawcie plusa jeśli podoba Wam się ta zmiana, a my wracamy do kolejnych zadań. Trzymajcie kciuki ()


@wykop: a próbowaliscie kiedyś wdrożyć podstawowe funkcjonalności przed wypuszczeniem nowej wersji nad którą tyle lat pracowaliście? xD
  • Odpowiedz
  • 1
@wykop: dajcie obok tej lupy do wyszukiwania powiadomienia, wywalcie te pomarańczowe i niebieskie kółka w prawym dolnym rogu, zróbcie top 3 komentarze pod postem na mirko, zmieńcie kolor z tego #!$%@? niebieskiego na czarny, żeby ekrany oled mogły z tym współgrać tak jak należy
  • Odpowiedz
@wykop:

informowaliście o tym w wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!).

Jak wchodzę w profil użytkownika, to w "akcje" nie wyświetlają się wszystkie akcje, tylko same dodane wpisy, nie ma komentarzy, nie ma znalezisk, same wpisy. Ponadto wejście w profil użytkownika > mikroblog i zmiana kategorii na "komentowane" nie działa.
  • Odpowiedz
Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘʘ)


@wykop: sorki, ale to nie są usprawnienia... po prostu naprawiacie coś co działało, a spierdzieliliście..
  • Odpowiedz
@wykop: Oby tak dalej i za miesiąc będzie można znowu korzystać z wykopu, bo obecnie to jest masakra... Dajcie tylko proszę powiadomienia jak ktoś napisze coś na tagu, bo to mnie najbardziej denerwuje i brak komentarzy w profilu.
  • Odpowiedz