Wpis z mikrobloga

Widzę że w polskich gównofiremkach bez zmian
- UX/UI chyba tworzony przez ludzi po bootcampach, totalny burdel i nieład
- od baz danych pewnie nikogo nie było - każde otwarcie strony utyka na ładowaniu danych na kilka minut xD
- kasa pewnie przewalona na marketing i premie dla PMów za zmieszczenie się w deadlinach

**JA PIER*LE CO TO KU##A JEST**

#wykop #moderacja #moderacjacontent #it #linux #bazydanych #ux #heheszki
  • 127
@Xolan: dlaczego wy działacie tak archicznie? To się robi na dwa sposoby:
1. wprowadzacie zmainy iteracyjnie małymi krokami, macie od razu szybki feedback i małe ryzyko wielkiego #!$%@?. scrumowo

2. wprowadzacie nowy wygląd od razu, ale robiąc przynanjmniej A/B testy. Obok starej wersji przez jakiś okres czasu działa nowa wersja i dla użytkowników to lepsze a dla deweloperów czas na załatanie najgorszych rzeczy. Tak robią wszystkie szanującie się portale jak wp.pl,
Dzień Dobry. Jestem jedną z osób, które pomagały podczas tworzenia nowej edycji wykopu. Jaka funkcjonalność konkretnie CI się nie podoba? Czy masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki?

P.S. jak się nie ma pojęcia o tworzeniu oprogramowania, lepiej zamilczeć :) Miłego dnia!


@Xolan: to musi być pasta, nie wierzę że typ napisał to na poważnie XD
Jaka funkcjonalność konkretnie CI się nie podoba?


@Xolan: 1. Wielominutowe ładowanie się każdej strony
2. Brak obserwowanych tagów
3. Przy zmianie ustawień komunikaty najpierw o błędzie, potem o poprawnym przyjęciu zmiany
3. (tak, tu nie ma błędu) po ponownym, wejściu w ustawienia widać, że nie zostały wprowadzone mimo komunikatów na zielono
4. Wyświetlanie wpisów osob, ktore siedzą u mnie na #czarnolisto
4. Brak opcji sprawdzenia co można usunąć
5. Debilne zasłanianie
jak się nie ma pojęcia o tworzeniu oprogramowania, lepiej zamilczeć :) Miłego dnia!


@Xolan: to wygląda na wypowiedź 24 letniego Junior Deva, dla którego to pierwszy poważny projekt w życiu.

Jak Wy to testowaliście, skoro od rana tu praktycznie nie działa nic? Wpisy się nie wczytują, brak funkcjonalności z wersji pierwotnej (na telefonie wyświetla mi się tylko kilka lenny face, nie można zobaczyć komentarzy użytkownika w jego profilu, API dla OWM
@Xolan: jeśli odpowiadaliście też za UI/UX to serdeczny kij wam w oko. Co wy myślicie, że każdy ma monitor 4K? Na ekranie 15.6 cala z rozdzielczością 1366x768 widzę zaledwie 3 wpisy/komentarze w trakcie przeglądania. To jest jakaś kpina xD