Wpis z mikrobloga

Widzę że w polskich gównofiremkach bez zmian
- UX/UI chyba tworzony przez ludzi po bootcampach, totalny burdel i nieład
- od baz danych pewnie nikogo nie było - każde otwarcie strony utyka na ładowaniu danych na kilka minut xD
- kasa pewnie przewalona na marketing i premie dla PMów za zmieszczenie się w deadlinach

**JA PIER*LE CO TO KU##A JEST**

#wykop #moderacja #moderacjacontent #it #linux #bazydanych #ux #heheszki
  • 127
@mrzk: Dzień Dobry. Jestem jedną z osób, które pomagały podczas tworzenia nowej edycji wykopu. Jaka funkcjonalność konkretnie CI się nie podoba? Czy masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki?
P.S. jak się nie ma pojęcia o tworzeniu oprogramowania, lepiej zamilczeć :) Miłego dnia!
@Xolan: O #!$%@?, nie dość że portal wygląda teraz jak gówno to działa jeszcze gorzej, a funkcjonalności te które były jednymi z bardziej użytecznych #!$%@? do kosza. PW, gorące z 1-5 godzin, wczytywanie #!$%@? wie ile i z jakim efektem, brak możliwości stworzenia sobie linku do dowolnej strony gorących, brak mojego wykopu, brak możliwości rozwinięcia komentarzy bez wchodzenia we wpis, #!$%@? całego API, #!$%@? powiadomienia, stos błędów jakiego jeszcze nie widziałem
@Xolan: Co mogło być OK na testach jak nawet nie da się zobaczyć listy plusujących jeśli jest ich ponad 2000? xD
Co i jak wy tam testowaliście? W piatkę odpaliliście serwis i manualnie przeklikaliście się przez wszystko? Jeśli tak, to nic dziwnego, że to teraz działa jak działa.
Po odpowiedziach jakie wypluwają endpointy i potym jak to szybko działa widać, że autorzy tego tworu nie mieli pojęcia o bazach danych, o
Pobierz trycatchfinnaly - @Xolan: Co mogło być OK na testach jak nawet nie da się zobaczyć li...
źródło: image
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.