Wpis z mikrobloga

Widzę że w polskich gównofiremkach bez zmian
- UX/UI chyba tworzony przez ludzi po bootcampach, totalny burdel i nieład
- od baz danych pewnie nikogo nie było - każde otwarcie strony utyka na ładowaniu danych na kilka minut xD
- kasa pewnie przewalona na marketing i premie dla PMów za zmieszczenie się w deadlinach

**JA PIER*LE CO TO KU##A JEST**

#wykop #moderacja #moderacjacontent #it #linux #bazydanych #ux #heheszki
  • 127
@mel0nik: to nie wyświetla wszystkich komentarzy, tylko doczyta część. Później jest czytaj dalej i wtedy zmienia widok. W Bonusie jak wracasz do listy wątków to #!$%@? się pozycja przez zwinięcie wcześniej rozwiniętych wątków i jesteś w dupie.
@Xolan: na początku myślałem, że robisz niezły trolling. Ale im dalej w las, to już sam nie wiem. Tak jak nie rozróżniam w tym layoucie co jes todpowiedzią do czego w komentarzach, tak nie wiem czy trollujesz, czy na prawdę brałeś udział w tworzeniu tego gniota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xolan: co wy chcecie naprawiać jak to jest zjepsute by design? XD
Cały wygląd strony jest pod maksymalizacje zysków z reklam - całość chodzi jak gówno, więc renderujecie cokolwiek i potem wypełniacie to treścią jak/jeśli już łaskawie backend odpowie.
Wszystko żeby mieć punkty za First Contentful Paint bo inaczej reklamy lecą. Podobnie z tymi boksami na reklamy - jak reklamy się ładowały losowo to nie mieliście punktów za Cumulative Layout Shift,
@Xolan: ja bym się publicznie nie przyznawała, a już na 100 % nie wpisywała tego do cv.
Ps. Jeżeli coś mi odpowiesz i do tego się nie odniosę, to znaczy, że powiadomienia wciąż nie działają.
@Xolan: co wy chcecie naprawiać jak to jest zjepsute by design? XD
Cały wygląd strony jest pod maksymalizacje zysków z reklam - całość chodzi jak gówno, więc renderujecie cokolwiek i potem wypełniacie to treścią jak/jeśli już łaskawie backend odpowie.
Wszystko żeby mieć punkty za First Contentful Paint bo inaczej reklamy lecą. Podobnie z tymi boksami na reklamy - jak reklamy się ładowały losowo to nie mieliście punktów za Cumulative Layout Shift,
@Xolan: weź mi wytłuamacz co to jest za atrybut data-v-6e6ed6ee
nowy layout zepsuł mi wtyczkę do wykopu [zrozumiałe], więc zaglądam w źródło zobaczyć jak jest teraz i okazuje się, że nawalone tego atrybutu od groma