Wpis z mikrobloga

Widzę że w polskich gównofiremkach bez zmian
- UX/UI chyba tworzony przez ludzi po bootcampach, totalny burdel i nieład
- od baz danych pewnie nikogo nie było - każde otwarcie strony utyka na ładowaniu danych na kilka minut xD
- kasa pewnie przewalona na marketing i premie dla PMów za zmieszczenie się w deadlinach

**JA PIER*LE CO TO KU##A JEST**

#wykop #moderacja #moderacjacontent #it #linux #bazydanych #ux #heheszki
  • 127
P.S. jak się nie ma pojęcia o tworzeniu oprogramowania, lepiej zamilczeć :) Miłego dnia!


@Xolan: założę się że jak ja pisałem produkcyjny kod to Ty jeszcze na chleb mówiłeś bep. PMowi też tak odpowiadacie na wszelkie uwagi? Chociaż w sumie to by wyjaśniało jak ktokolwiek mógł dać akcept na takie partactwo.

to by mnie w minute wypir*** na zbity pysk z czarna listą we wszystkich poważnych firmach w Polsce. Błogie życie
@sylwke3100: na testach wszystko było ok


@Xolan: powiedział mbank wypuszczając testowe powiadomienia SMSem do wszystkich klientów. Testy na zielono, a jednak coś nie gra. A tymczasem... okienko wpisywania komentarza nawet nie ma kontrolki rozszerzenia wysokości, a pisanie czegoś w opcją widzenia jednoczesnie 5 linijek fajne nie jest. Mało- celowo ktoś ustawił spellcheck="false", bo po co takie głupoty. Mirko bardziej nie działa jak działa. Strona po otwarciu albo ładuje się
@Xolan:

Jaka funkcjonalność konkretnie CI się nie podoba?

Parę funkcjonalności spadło z rowerka. Tryb nocny poszedł się #!$%@?ć.
Czasem da się wejść w swój profil, czasem nie da.
Wpisy z czarnej pojawiają się na mirko.
Już 2x zresetowały mi się ustawienia.
Brak możliwości załadowania obrazu ze schowka.

A to obserwacje po 15min korzystania. Może i nie mam pojęcia o tworzeniu programowania, ale jako użytkownik widzę pewne "niedociągnięcia" i zubożenie funkcjonalności portalu
jak się nie ma pojęcia o tworzeniu oprogramowania, lepiej zamilczeć


@Xolan:
Jeśli się nie ma pojęcia o utylitarności, pisaniu testów, testach obciążeniowych to nie siada się do pisania stron.
Ta wersja to koszmarek: "weźmiemy trochę z bootstrapa, pacniemy tu hity, dodamy coś bez sensu po lewej, ważne by migało i wyskakiwało" - tak spieprzonej roboty dawno nie widziałem. Mętlik i nonsens. Jak na szybko wrzucone coś na Wordpressie. Ale w sumie
@Xolan: Ciemny motyw jest bardzo jasny, ten niebieski strasznie kłuje po oczach. Poprzednia kolorystyka w stylu monokai była lepsza.
@Xolan: co mi się nie podoba? Ustawienia się nie zapisują i na mobilnych przeglądarkach chodzi jak gówno. Paddingi na desktopie to jakieś nieporozumienie, wszystko bez problemu by mogło być z 30% bardziej skondensowane dodatkowo przy zachowaniu kontrastu który przechodzi tester WCAG. Chora moda na projektowanie mobilnej wersji pod desktopy, a nie na odwrót.