Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Szumimiwelbie: dokładnie, powinna mi się lampka czerwona zaświecić po tym jak potraktowali koleżankę która wróciła z macierzyńskiego i cyk dostała wypowiedzenie tzn. ona była na czas określony i tak się wycwanili że nie dali jej przedłużenia. Ale i tak frajesko się zachowali
  • Odpowiedz
  • 6
@GeDox

A o układach w PIPie wiesz? A raczej o tym, że bez układów nie dostaniesz się na żadne stanowisko BHP, dopóki góra nie pozwoli xD


Hahhahahahahahahahahahahaha
  • Odpowiedz
Hahhahahahahahahahahahahaha

@neonn: nie hahaha tylko tak, nawet studia gówno Ci dadzą. Nie jeden z okolicy zmienił branżę ;) Ogółem polecam zainteresować się tematem leśnych dziadków z PIP.
  • Odpowiedz
  • 16
@GeDox Ty jesteś jak te stare baby w Sprawie dla Reportera #!$%@?ące że sąsiad jest bezkarny bo jest UKŁAD MILICJI, PROKURATUŁY I WÓJTA XD
  • Odpowiedz
@Sebek_Bonk: Jeżeli uważasz, że podana przez pracodawcę przyczyna zwolnienia nie jest zgodna z prawdą to pisz odwołanie do Sądu. Pracownik w takich sprawach jest na tyle uprzywilejowanej pozycji, że to pracodawca musi wykazać, że zaistniała przyczyna wypowiedzenia. Dodatkowo pisma o wartości przedmiotu sprawy do 50 tyś. są zwolnione z opłat, a ewentualne koszty w tych sprawach są śmiesznie niskie. Jak nie masz kasy to od razu w pozwie wniosek o przyznanie
  • Odpowiedz
Ty jesteś jak te stare baby w Sprawie dla Reportera #!$%@?ące że sąsiad jest bezkarny bo jest UKŁAD MILICJI, PROKURATUŁY I WÓJTA XD


@neonn: nie powinienem tego w sumie mówić, ale kiedyś pracowałem w pewnej firmie handlowej. Podczas kontroli PIP okazało się, że mamy nieważny jakiś certyfikat.. Więc nakazali mi zmienić datę, przerobiłem to i przeszło. Dodatkowo ziomeczek z którymś stopniem niepełnosprawności (swoją drogą to też jest dobra historia) musiał się
  • Odpowiedz
wykopki krzyczą idź do sądu odcinek 2137 xD
a prawda jest taka ze gowno miałbyś do ugrania, zanim sprawa się zakończy to znajdziesz inna prace 3 razy, a w wyroku na co innego oprócz przywrócenia do pracy mógłbyś liczyć? XD
jak ktoś słusznie zauważył, rachunek zysku i strat wyglada słabo XD
  • Odpowiedz
odpowiedz


@Sebek_Bonk: poszukaj innej pracy, chcesz się kopać z koniem? teraz zwalniają Cię na normalnych zasadach, czy są w stanie udowodnić dezorganizację, oczywiście, że tak. Serio daj se siana. Jak pójdziesz do sądu to może ugrasz przywrócenie tylko po co? Serio znajdź coś innego szkoda czasu.
  • Odpowiedz