Wpis z mikrobloga

@Sebek_Bonk: Kielce? Moje rejony.. z ciekawości, co to za firma?

PS. Jeśli przyszły pracodawca będzie drążył temat, to tak, może to uznać za duży minus.
PS2. Na jaki czas miałeś L4 w 2022?
Idź z tym do inspekcji pracy, nie mogą cię #!$%@?ć od tak z powodu twojej niepełnosprawności


@Szumimiwelbie: ale przecież on nie został wyrzucony z powodu niepełnosprawności.

A po drugie idź z tym do Państwowej Inspekcji Pracy bo do rozwiązania umowy na czas nieokreślony pracodawca musi mieć sensowny powód, choroba pracownika nim nie jest.


@hakuna_matata123: jak wyżej. Został wyrzucony, bo najpewniej siedział pół roku na L4, przez co firma musiała zatrudnić
@Sebek_Bonk: Za sam fakt przebywania na L4 nie możesz zostać zwolniony. Jeśli przebywasz długo lub często - pracodawca może Cię zwolnić (Wyrok SN z dnia 4 grudnia 1997 r. (I PKN 422/97)), ale musi udowodnić dezorganizację pracy w firmie. To wypowiedzenie moim zdaniem nie spełnia tych wymogów.
Witamy pana janusza jak tam idzie #!$%@? pracowników w kołchozie dobrze?


@Szumimiwelbie: pracuję solo, a ludzie sami chcą do mnie przychodzić do pracy xD Można? Można.

gdzie napisałem gówno? Pracownik ma prawo do chorowania i gówno macie janusze do gadania w tym temacie. xD


@hakuna_matata123: a pracodawca ma prawo do zwolnienia z wypowiedzeniem zawsze i nic na to nie poradzisz. Doucz się, że możesz zostać zwolniony.. BEZ WYPOWIEDZENIA Z TRYBEM