Wpis z mikrobloga

Baby to są jednak #!$%@?.

Gadałem często z taką jedną w robocie i ogólnie się nieźle dogadywaliśmy. Na tyle, że chyba pomyślała, że coś do niej czuję i wyjechała do mnie z tekstem typu 'mnie to trzeba zdobyć', chociaż sama do mnie przylazła.

Po tym przystopowałem z chodzeniem do niej. Problem jest taki, że muszę tam czasem się zjawić, ponieważ pracują z nią również inne osoby.

Ostatnio jak im się komputer popsuł, to zamiast podejść do tej babeczki co zawsze, zagaiłem do innej w pierwszej kolejności i coś tam pożartowaliśmy.

Teraz cały czas ta poprzednia robi jakieś żarty ze mnie i podś#!$%@?. W pewnym momencie, aż ta, nazwijmy ją 'nowa' zwrocila jej uwagę.

No cyrk nie z tej ziemi.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazpodludzi #p0lka #pracbaza #bluepill #redpill #blackpill #niebieskiepaski #gownowpis
  • 15
@YouCanCallMeBillieGates

Wasz autyzm czasem mnie zdumiewa, typiara ewidentnie na ciebie leciała i chciała wrzucić relacje na wyższy bieg a tobie wyleciało spaghetti z kieszeni


Typiara może i leciała ale zaczęła wykazywać te typowo kobiece gówniane zachowania które jedyne co robią to #!$%@?ą

Więc niech #!$%@? i komuś innemu marnuje życie

Ją trzeba zdobyć? Księżniczka się znalazła co czeka na rycerza który ją zdobędzie xD księżniczki musiały być dziewicami a wątpię czy ona
@Informatyk_0k: byku, miałem podobnie xDDDD

Chciałem raz startować kiedyś do jednej (bo ona mnie siłowo zmagetyzowała). Dzięki Bogu zabrakło mi odwagi, bo w pewnym momencie przejrzałem na oczy, że nie ma na to szans, a ja nie będę jakimś orbiterem.
Dało to taki rezultat, że jak przystartowałem do innej, miłej, jasnej w uczuciach (nic się nie wydarzyło, ale ja poczułem się wolny) - to pierwsza zaczęła mnie upokarzać przy znajomych. Ja