Wpis z mikrobloga

Wykopki chcą robić testy na ojcostwo najlepiej przymusowo i żeby różowa fundowała. Wiadomo - różowym według nich ufać nie wolno, nawet jeśli są ze sobą długo i mieszkają na bezludnej wyspie. Kochająca różowa powinna sama zaproponować i opłacić taki test dla swojego niebieskiego, w końcu nie ma niczego złego w byciu w związku z gościem, który nie ufa i nie widzi różnicy między nią, a innymi kobietami. Na pewno na rację, taka różowa według nich "sama nie wie, czego chce i czy czegoś nie odwali" więc dobrze, że ma takiego myślącego przyszłościowo i przewidującego różne scenariusze, inteligentnego niebieskiego, na którym może ona polegać bardziej niż na sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli taka się zbulwersuje, że on jej nie ufa, to na milion procent ma coś do ukrycia.

Jednakże gdy ta sama różowa temu samemu niebieskiemu, w ramach sprawiedliwości, też nie do końca ufa (bo skoro on nie ufa jej, to znaczy, że mierzy ją swoją miarą, czyli też ma coś za uszami) i chciałaby przeglądać mu telefon w poszukiwaniu romansów na Tinderze z obcymi babami, to taki niebieski zaraz wyskoczy z argumentami, że co to za związek bez zaufania! Że jak ona może mu nie ufać!

Bo on jest niebieski - prawdomówny, szczery, uczciwy, innym niż wszyscy
A ona jest różową - zdradliwą p0lką taką jak każda inna

Więc on ma prawo jej nie ufać, ona jemu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(Rozumiem jakie są konsekwencje, gdy niebieski wychowuje nie swoje geny, ale to nie powód by być aż takim hipokrytą).

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #blackpill #p0lka #hipokryzja
  • 106
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus skoro już mowa o testach na ojcostwo to spośród ciąż pozamałżeńskich ile twoim zdaniem jest takich przypadków, że facet zdradza żonę z kobietą która zachodzi w ciążę po czym po porodzie przynosi swojej żonie to dziecko i razem szczęśliwie je wychowują. Ile takich przypadków jest w stosunku do wszystkich ciąż pozamałżeńskich?
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus irytujesz bardzo często. Można powiedzieć, że za każdym razem gdy się tutaj odezwiesz ale jedno jest w Tobie godne podziwu. Nie wiem jak można być tak ciągle całkowicie ,,wyjaśnianym" przez tyle luda i nadal dobrze trzymać się psychicznie. Jesteś pod tym względem niesamowita. I nie wiem co to jest, czy Twoje odrealnienie, czy nadludzko silna psychika, czy kobiety mają taką naturalną giga zdolność do wypierania niewygodnych faktów. Nie wiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@UlanyMakaronn:


Facet rzuca kobietę bo ta śmiała się zestarzeć, a wy takiemu gratulujecie że dobrze zrobił bo tylko młode laski są wartościowe, więc jak on ma 40 lat a ona 35 to i tak jest dla dziada za stara i się taki dziad ugania za nastolatkami.


Więc to niebiescy są toksyczni

@AlienFromWenus: walisz jakimiś historiami z czapki, ktoś Cię skrzywdził?
Jak najbardziej powinny być robione testy. Miliony ludzi się zdradza,
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:
1. Ale sprawdzanie telefonu to jest problem kwestii prywatnosci
2. Kiedys mialem rozowa, za ktora dalbym sobie reke uciac... no i wiadomo co xD
3. Juz pomijajac, ze analogia z dupy no to jednak konsekwensje obu rzeczy sie dosc mocno roznia
  • Odpowiedz
@Shatter: @T0pi5:

Ale jak to wygląda, kobieta po porodzie ledwo się trzyma, chciałaby wsparcia mężczyzny a ten ją jeszcze atakuje o te testy i robi jej dodatkowe zmartwienia.

Jeśli laska więcej czasu spędza w domu, rzadko kiedy wychodzi, to facet widzi że taka nie ma nawet jak go zdradzić, wiec ten test nie wynika z tego że laska zachowywała się w taki sposób że facet może mieć wątpliwości co do
  • Odpowiedz
@taki_typa:

Według ciebie to jest frustracja? XD

Nie mam jeszcze 30 lat i mam niebieskiego, znam związki, gdzie faceci wybrali starsze, bo tak chcą i tak im pasuje.

Tylko sfrustrowane incele widzą problem i obrażają kobietę z powodu jej wieku przypisując jej jakieś cechy z doopy, bo zwyczajnie są tak toksyczni że uwielbiają czepiać się byle czego i hejtować. Obrażają nawet facetów, którzy wybrali rówieśniczki czy starsze, bo sami nie mieli
  • Odpowiedz
@FuriousViking:

W zasadzie nie neguję tego i mam tego świadomość, jednak smutne jest to że wieku mężczyzn nie ma podstaw to uważania że są zdradzani a zwyczajnie zobaczyli statystyki i wrzucili partnerkę do jednego worka.
Partnerkę, która po porodzie musi dojść do siebie i zamiast wsparcia partnera ma chłód bo do póki nie wyjdzie że on jest ojcem to jej nawet nie przytuli.

Gdzie na wyprawkę dla dziecka pieluszki i ewentualnie
  • Odpowiedz
@taki_typa:

A ja uwielbiam jak bezbronny incel obraża kogoś z powodu wieku (na co się wpływu nie ma) wymyślając farmazony, bo nic nie może zrobić ze swoim marnym losem i tylko szukanie pretekstu do obrażania nadaje mu sens życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie przeglądam memów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlienFromWenus: xD ale co za "atak"? Pobierasz próbkę od dzieciaka w 15 sekund i koniec ataku i zmartwienia.
Jak kobieta nie ma nic na sumieniu, to przecież taki test nie powinien jej nijak martwić, s przy okazji zweryfikować można to, czy nikt w szpitalu podmianki nie zrobił.
I tak, "bo statystyka" to dobry argument, bo pewnie połowa z tych 10% ojców dałaby sobie rękę uciąć za żonę.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus Myślę, że naprawdę niewielu niebieskich tutaj taktycznie jest incelami, ale wiadomo, seks to jedyna wartość jaką p0lka zna, więc jest to jedyny argument. Co ściana już blisko? XD
  • Odpowiedz
@Shatter:

Jeżeli facet wybrał taka kobietę to dlatego, że jest inna niż wszystkie (taki myślący, nie jakiś seba który wyrwał w klubie jakaś karyne i po trzech miesiącach ups wpadka) i nagle wrzucanie jej do jednego worka (zwłaszcza, że zrobienie tego samego w jego stronę to obraza jaśnie świętego męskiego majestatu i foch ) jest zwyczajnie ciosem w twarz, ale ok mniejsza

Atak to znaczy że ona musi wypocząć, zagoić się,
  • Odpowiedz
@taki_typa:

Ja na szczęście nie mam ściany ( ʖ̯)
Może dopiero za 10 lat. I nie zamierzam się chwalić, po prostu ludzie nawet niewiele starsi ode mnie traktują mnie jak dużo młodszą od nich, to się czuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na szczęście p0lka nie jestem i oceniam ludzi przez wiele pryzmatów
Natomiast nie trzeba być geniuszem by dostrzec, że im
  • Odpowiedz