Wpis z mikrobloga

@howtowisnia: tak właściwie to bardzo dobrze, że wstawiła taki opis- przynajmniej ktoś kto ma minimum instynktu samozachowawczego będzie trzymać się od niej z daleka. Osoby tak postrzegające rzeczywistość nie nadają się do stworzenia relacji z drugą osobą, która jest oparta na miłości i szacunku. Na szczęście to nie mój problem, tylko kogoś, kto wejdzie z nią w układ, bo związkiem tego nazwać się nie będzie dało.
@bitcoholic: Nie mam nic do tego opisu, proste wymagania - prosta selekcja. Jednak panna ewidentnie o miłości to nie myśli, a jedynie o kolejnym podniesieniu swojego statusu. Oczywiście ma do tego prawo.
@uszyk90: poczułeś tak, bo jesteś z niższej sfery, gdybyś był ze sfery 100k to byś apel "badzmy z podobnych SFER" odczytał ze wzruszeniem rąk i bez urazy "no cóż, nie jesteśmy tacy sami, życzę powodzenia"


@heniek_8: Podobnie jak ta typiara mylisz pojęcie sfery czy statusu społecznego ze statusem majątkowym.

Wysoki status społeczny, którego oczekuje, nie jest mierzony w walucie. Wykładowca uniwersytecki zarabia sporo poniżej 15k, ale ma wysoki status społeczny
Podobnie jak ta typiara mylisz pojęcie sfery czy statusu społecznego ze statusem majątkowym.


@camelinthejungle: ja nic nie mylę, typiara pisze "28 lat, lekarka, 15k, szukam typa z podobnej sfery" i wszystko jest dla mnie bardzo klarowne - nadaję się albo się nie nadaję, jestem zainteresowany albo nie jestem

nie rozumiem o co ból dupy wykopków - że użyła słowa "sfera"? ale ile czasu mozna zaoszczędzić nie zawracając sobie ani jej głowy
@heniek_8: pokazała, że dla niej „sfera” = status majątkowy. Co pokazuje, że jest po prostu próżną osobą na dorobku, a nie jakimś przedstawicielem wyższych sfer.

Tym bardziej śmieszne, że te jej 15k można zarobić w klasycznej robocie 9-17 (albo i krótszej), klikając w kąkuter, a nie siedząc na dyżurach i w przychodniach przez 300 godzin+ w miesiącu.
@camelinthejungle: ale zobacz ile wysiłku wkładasz w ocenianie i jeszcze dopowiadanie historyjek
można zarobić 15k w innej robocie, prawda, możliwe też że ona jest zarozumiała - ale co z tego?
jesteś nią zainteresowany i chcesz odwrócić jej wyroki? czy o co chodzi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@bitcoholic: bądźmy z podobnych sfer.

XDDDD

Jeszcze glejt pokazujący Szlacheckie korzenie tez trzeba okazać na życzenie?

Pieniędzmi się klasy i poziomu nie kupi, można być miliarderem, a mentalnie wciąż być chłopem ze słomą z butów. Ja widziałem już wystarczająco dużo takich zakompleksionych ludków, próbujących się podreperować jakimś suvem, darciem ryja, tym że mają firmę i ludzie na nich robią, a ci mogą tylko łazić i stękać i ogólnie pokazaniem swojej rzekomej
le to bardzo ulatwia - jak zarabiasz 15k miesecznie to nie chodzisz na kebsa czy domki w lesie, a do restauracji i wakacje co roku w alpach

Kobieta szuka podobnej sobie osoby - i ma do tego prawo.


@Rudy_Bigos_2: ale jak dla mnie można przy tym okazać ową klasę albo nie. Tu nie ma klasy i jak dla mnie to jest swego rodzaju lampka ostrzegawcza.
@uszyk90:

niby po prostu konkretnie napisane oczekiwania, ale teksty w stylu "badzmy z podobnych SFER",


A jak byś to ujął inaczej?

swiadcza moim zdaniem o wewnetrznej maleńkosci takiego czlowieka.


Może zna swoją wartość i nie chce kontaktów z patusami, nierobami i nieudacznikami?
@bitcoholic najlepsze jest to że czasami mati z magazynu za 2.8k na miesiąc jest cieplejszą osobą niż naburmuszony krawaciarz z jej preferencjami. Ja trzymam kciuki za to żeby znalazła gbura nawet z 30k na miesiąc, wybudowali piękny dom, A potem w koszuli z podwinietymi rękawami nawciagany koksem, popijając whisky za 10k i paląc cygaro za 2k będzie ją #!$%@?ł po mordzie (prestizowo) przynajmniej się sama podleczy, w końcu to jej pasja (
Tym bardziej śmieszne, że te jej 15k można zarobić w klasycznej robocie 9-17 (albo i krótszej), klikając w kąkuter, a nie siedząc na dyżurach i w przychodniach przez 300 godzin+ w miesiącu.


@camelinthejungle: Ale śmigając widlakiem po magazynie tyle raczej nikt nie zarobi. Pewnie chodzio jej o wyeliminowanie właśnie takich kandydatów.
Klikając w kąkuter za 15k miesięcznie coś tam trzeba mieć w głowie. Prawda?