Wpis z mikrobloga

@bitcoholic ilu jest takich gości 5-10% może. I po co komuś takiemu taka boss beach 28 letnia. Lepiej sobie wziac spokojną mniej wyszczekaną i MŁODSZĄ( ͡º ͜ʖ͡º) Także pewnie znajdzie kogos ale to będzie gość 40+
@bitcoholic: taki opis to jest debilizm, bo faceta kompletnie nie interesuje ile baba zarabia, to zejest lekarzem to na pewno lepszy zawód niż kasjer ale wcale nie wykluczone, że facet zarabiający >15k wybierze 8 lat młodszą, przedszkolankę zamiast tej PANI LEKARZ
@uszyk90: ale to bardzo ulatwia - jak zarabiasz 15k miesecznie to nie chodzisz na kebsa czy domki w lesie, a do restauracji i wakacje co roku w alpach


Kobieta szuka podobnej sobie osoby - i ma do tego prawo. Jak nie znajdzie to obnizy standardy, jak nie to bedzie sama. Zycie

@Rudy_Bigos_2 żebyś się nie zdziwił z tym co się robi zarabiając 15k xD
@heniek_8: znam dużo osób zarabiających 15-20k wzwyż, jednym palma odbija od dobrobytu i się zachowuja jak nowobogaccy, inni sa tacy jak byli przed, po prostu moga sobie w życiu pozwolić na więcej albo co mądrzejsi, to inwestują. gadki o jakiś sferach są dla tych pierwszych, malutkich i zakompleksionych, takie szufladkowanie ludzi na lepszych i gorszych przez stan posiadania
Tak się zastanawiam... Jako osoba zarabiająca sporo więcej - na cholerę mi stara baba, która jest zabiegana w robocie? W sensie, co mi to daje, jako mężczyźnie, który ma wybór?
@howtowisnia: serio #!$%@?? xD Jej opis jest obrzydliwy i wprost pokazuje, że zależy jej tylko i wyłącznie na tym co facet może jej dać, a nie na samym facecie jako osobie, z którą może fajnie spędzić czas i być dla niego oparciem. Założę się, że gdyby tylko- odpukać- jeleniowi który wejdzie z nią w związek coś poważnego się stało i wymagałby stałej opieki, to ta typiara ewakuowałaby się natychmiast.
  • 13
@bitcoholic Olaboga, laska ma wymagania bo sama jest na jakimśtam poziomie xD
Ja jak ostatnim razem szukałem partnerki życiowej to też miałem ułożone kilka wymagań poniżej których nawet jeśli pani była urodziwa to nie zamierzałem schodzić. I co? I udało się i jestem w #!$%@? zadowolon ze swojego związku. Grunt to się dobrze dobrać, jakbym się spiknął z dziunią z #!$%@? wykształceniem/#!$%@?ą pracą/brakiem ambicji życiowej to nie byłbym w stanie planować wspólnego
jak mężczyzna coś takiego robi to od razu druga płeć wyjeżdża z pretensjami i w tym przypadku uważam, że słusznie. Szuka bankomatu czy człowieka. Jako osoba co się kwalifikuje w jej śmieszne wymaganie w #!$%@? mam czy dziewczyna robi za minimalną, czy te legendarne 15k. Materialistka co patrzy na kasę i tyle. Jak ktoś zarabia mało, to też można z nim ciekawie spędzać czas, może mieć swoje pasje i ogólnie ta osoba
@Tommy_Weasel: A ja nigdzie o tym nie wspomniałem, że jest to wyznacznik, ale faktycznie tak to mogło zabrzmieć, my bad.

@Panter91: No i ma prawo wymagać czegoś, jeżeli tak to dla Ciebie brzmi no to trudno, tak samo faceci na tinderze piszą, że szukają tylko ruchania i też mają prawo, typiara szuka kogoś kto nie będzie od niej odbiegał, bo nie ma zamiaru zmieniać trybu życia dla kogoś, co jest