Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

#!$%@?,zero intymnosci

Google za taki numer powinno typowi zaplacic gruby hajs i przeprosic


@vegetassj1: chłopie typ walił konia mieszkając na parterze, mając okno zaraz na ulicę i jeszcze mając je otworzone, każdy kto tamtędy przechodził by to zobaczył, on to robił celowo, niektórzy mają takie zboczenie, że lubią gdy ktoś widzi.
@AdamKarolczak02137 Przecież nikt tego z premedytacją nie zrobił

@AdamKarolczak02137 a jak jebnę kogoś przypadkiem samochodem to ponoszę odpowiedzialność. #!$%@? mnie interesują ich algorytmy, jak ja robię swoją robotę to ma być git, ale ktoś już może #!$%@? swoją robotę? gość powinien dostać odszkodowanie, bo robienie zdjęć komuś w domu i upublicznienie nie jest chyba zgodne z prawem i to chyba w żadnym cywilizowanym kraju. Według ciebie mogę cię podglądać i wyrzucać twoje
google i tak nie ma prawa robić mi zdjęcia z tego, co kojarzę


@Mar3czek: Każdy ma prawo rejestrować przestrzeń publiczną i to co z niej widać na około. Nie można publikować wizerunku.
@AdamKarolczak02137: Doprawdy? A czytałeś kiedyś kodeks karny?

Art. 191a. § 1. Kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.