Wpis z mikrobloga

@Dafy: Hostline jest podejrzanie tanie, poniżej kosztów żeby jakoś przywiązać klienta albo zarabiają na czymś innym (nie widzę na pierwszy rzut oka, nie chce mi się szukać).

Jak wyżej - MyDevil, ZenBox są ok, Cyberfolks też ma dobre opinie. Sohost siedzi na wykopie i nagabuje, ale nie miałem jeszcze przyjemności skorzystać.
@Dafy: Sprawdź naszą ofertę: https://www.nazwa.pl/hosting/. CloudHosting to usługa świadczona w technologii chmury internetowej, z gwarancją wysokich zasobów (4 vCPU i 8 GB RAM). W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym całodobowym Działem Obsługi Klienta, zarówno przez infolinię 22 454 48 10, jak i kontakt e-mail: kontakt@nazwa.pl.
@theqkash: O, nawet nie wiedziałem. Co do opinii - mówię o moich klientach, w necie ciężko o
a) wiarygodne opinie (może z Omnibusem coś się zmieni)
b) dostosowanie opinii do miliarda różnych use-caseów różnych użytkowników

No ale nie bez powodu trzymają osobno markę.

@nazwapl:

4vCPU (20 GHz)

Mkay. XD To 8GB RAM to też wliczanie 6GB swapu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dafy: Mam kilka zenboxów od lat i polecam. Największym atutem moim zdaniem jest support. 24/7 i nigdy nie zdarzyło mi się żeby mnie spławili.
Mieliśmy raz też sklep z większym ruchem i brakowało pakietu na zenbox, przenieśliśmy na Digital Ocean i śmiga rewelacyjnie.
@Dafy: Zapraszamy do nas!
Twój sklep dzięki zastosowaniu szybkich dysków NVMe i serwera LiteSpeed będzie o wiele szybszy niż na zwykłym hostingu.
Dodatkowo możesz skorzystać z wtyczki LSCache oraz cache Redis (Redis dostępny od pakietu SO10 NVMe).
Z kodem WYKOP hosting 30% taniej!