Wpis z mikrobloga

@Zsan: Bardziej mnie #!$%@? że jak mam coś do załatwienia w większym mieście, to na każdym osiedlu szlaban
Pod blokami pusto a ja auto mam zostawić w piździe bo nic nie ma w pobliżu, oby śrubę dokręcili kredyciarzom
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zsan: to jest #!$%@? bo pewnie się przeslizgniesz bez problemu z zewnątrz, w chorzowie na terenie kilku magazynów też powstaje żabka dla chyba pracowników (tak mi się wydaje), a że przy każdym wejściu jest posterunek z ochroniarzami, a nie zwykła furtka to pewnie tam nie wejdziesz zrobić zakupów
pytanie czy to zgodne z zasadami franczyzy... jest to świadome zaniżanie zysków


@Bleck: niezgodne, ale to przecież nie jest plakietka od właściciela, tylko od wspólnoty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 122
@KochanekAdmina: te płoty zapewniają ochronę wyłącznie psychologiczną dla mieszkańców oblężonej twierdzy.
A normalny mieszkaniec przez takie płoty ma 2x dłuższą drogę do głupiego sklepu. Z autopsji, wystarczy stać przy takiej furtce 2 minuty żeby wejść za kimś innym. Nikt nigdy się nie przyczepił.
Żabka otwierając tam sklep raczej wiedziała na co się pisze.


@mlodyernest: ale to nie Żabka tworzy sklepy xD Żabka to franczyza, podajesz adres gdzie otwierasz i oni zwożą ci meble, sprzęt i towar, oni nie decydują ani nie weryfikują ani legalności terenu ani opłacalności na danym terenie, bo Żabka zawsze zarabia na sklepie, jak nie ma interesu to franczyzobiorca pada a nie Żabka xd
A normalny mieszkaniec przez takie płoty ma 2x dłuższą drogę do głupiego sklepu. Z autopsji, wystarczy stać przy takiej furtce 2 minuty żeby wejść za kimś innym. Nikt nigdy się nie przyczepił.


@VincentAdultman: Jak mówiłem jak ktoś chce wejść to wejdzie, ale większość osób nie wchodzi gdy widzi płot. Mam monopolowy pod mikro osiedlem i widzę jak wygląda sytuacja kiedy ktoś zapomni zamknąć bramę, a gdy brama jest zamknięta.

Brama otwarta