Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zsan: przed brama powinni postawić duży kosz na śmieci gdzie będą umieszczane odpady ze sklepu żabka, aby hołota z poza osiedla też miała coś od życia
po co ludzie w ogóle żyjo w miastach, jak mają hektar terenu ogrodzone i nie da się przejść na skuśkę? Nic dziwnego, że miasta zasrane samochodami, skoro nigdzie pieszo się nie dojdzie.


@magic_johnson: efekt idiotycznych przepisów, które dopuszczały grodzenie takich terenów w efekcie czego powstały takie zamknięte enklawy. Całe szczęście powstały nowe regulacje, które zakazują grodzenia osiedli powyżej pewnej powierzchni. Niestety trochę za późno...
@Martinjz: trochę nie do końca masz racje. Zabka wybiera lokalizacje, i potem szuka franczyzobiorcy na to miejsce. Wizyta tajemniczego nie jest obowiązkowa aby dostać przelew od żabki. Jeśli nie było wizyty to liczą się inne składowe tej konkretnej premii.
to jest to obok silezji? to chyab spore osiedle i ochrona d**********a sie jak sie chce wchodzic. ale nie wiem czy taki zabol to tam przetrwa


@srgs: Jeśli to spore osiedle to przetrwa bez najmniejszego problemu. Ja mam w bloku Żabkę a dosłownie 150 metrów dalej jest druga. Taka sytuacja ma miejsce od roku i jakoś obie funkcjonują. A nie są to jakieś ogromne bloki czy coś.
@wierchel: Jakim fejkiem? Xd kolega rozumiem z prowincji i w powiatowym mieście to bywa raz na kwartał a w wojewódzkim co dwa lata. Pojedź sobie na jakieś nowe osiedla. Tam dosłownie w co drugim bloku jest Żabka.
@fimino: @fimino: nie widze w tym artykule nic o tym, ze ktoś mi nakazuje sprzedać ileś sztuk monstera czy innego produktu. I takich praktyk nie ma.
1 tak, towar musisz kupować od żabki, z bardzo nielicznymi wyjątkami.
2. Tak, jeśli coś się przeterminuje to jest Twój problem chyba, ze:
Jest to towar, który Zabka Ci przysłała sama z siebie, wtedy normalnie zwracasz im to, nie ma za to opłaty.