Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? ale kołchoz. Chcesz kogoś odwiedzić na takim osiedlu to musisz mieć przepustkę? Ochrona z psami łazi i wyłapuje gości? Punkty kontrolne z zasiekami i gniazdami karabinów maszynowych? Jak warszawa w 44.

A wiesz co to jest domofon? Gdzie wy żyjecie, że zamknięte osiedle jest dla was czymś obcym?
@DeoLawson: w poprzednim biurowcu, w którym pracowałem była knajpka tylko dla pracowników ze śmiesznymi cenami (drugie danie między 13 a 18 pln). Jak to działa? Brak czynszu za lokal i już cena żarcia niższa o 1/3
@Zsan: to nie jest po prostu zamknięte/strzeżone osiedle i losowi ludzie tam nie mogą wejść? Co jest w tym dziwnego? Żabka otwierając tam sklep raczej wiedziała na co się pisze.


@mlodyernest: Żabka nigdzie nie otwiera sklepu, tylko franczyzobiorca. Musi spełnić wszystkie warunki żeby mu sieć wypłacała całość należności. Jednym z nich jest wizyta tajemniczego klienta raz w miesiącu, ale jak chłop klamkę pocałuje to nie będą zadowoleni
@Zsan: a może to jakiś program pilotażowy żabki i będą właśnie takie sklepy na zamkniętych osiedlach i w fabrykach/biurowcach? przecież już w fabryce Tesli w Berlinie testowano żabkę nano
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zsan: Sam się tam kiedyś odbiłem od bramki, ochroniarz nie chciał mnie wpuścić xD zyski to na pewno mają spore w porównaniu do innych
@Zsan: Przypominam, że takie chronione osiedla największy bul dup powodują u ludzi, którzy tam nie mieszkają xD

Dla mnie to nic dziwnego, że jakaś grupa ludzi chce mieszkać na strzeżonym terenie gdzie jest dużo mniejsza szansa, że na klatce narzyga albo nasra jakiś bezdomny.