Wpis z mikrobloga

"„To, że miała dziecko, nie oznaczało, że przestała mieć męża. A odkąd została matką, nie poświęcała mi ani sekundy. Kiedy chciałem się pożalić na robotę, zasypiała. Kiedy próbowałem się do niej zbliżyć, odsuwała się. Za to dla Franka miała multum czułości i cierpliwości”.-mówi mąż"

A w sekcji komentarzy odpaliły się polki. Świeć panie nad duszą tego co na takie trafił. ()


#przegryw #p0lka #rodzina #rozowepaski #polka #logikarozowychpaskow #zwiazek #malzenstwo
Pobierz gracilis - "„To, że miała dziecko, nie oznaczało, że przestała mieć męża. A odkąd zos...
źródło: comment_1673133655HqSxyvUghGKCKlVslihI9p.jpg
  • 37
@gracilis jeśli on jej poświęcał ten czas i starał się jakoś pomóc, a nie tylko rywalizował o uwagę z dzieckiem - to współczuję. Bo naprawdę jest to wykańczające - dbać o malucha.
Odsuwanie się - tego nie rozumiem. Chyba że ona to rozumiała tak, że miał ochotę na seks, a ona nie koniecznie, ale to się rozmawia.
Generalnie jak 2 osoby się decydują na dziecko, to raczej muszą zdawać sobie sprawę, że
na pewno mężowi dawała jeść, prała mu ciuchy, i tak dalej, więc takie #!$%@? na brak seksu jest żałosne. "Dziecku poświęcała czas, a mi nie". Brzmi jakby dbała o potrzeby seksualne dziecka, niech pioruny trzaskają takich roszczeniowych idiotów
@valvata: jakbym nie miał o prawie dwie dekady młodszego rodzeństwa to może uwierzyłbym w te bajki o trudach opieki nad dzieckiem xD Prawda jest taka że 90% ludzi jest ekstremalnie leniwych i cały swój byt opiera na jedzeniu i oglądaniu telewizji, dlatego też gówno w życiu osiąga. Jak pojawi się dziecko które 15 godzin na dobę śpi to jest drama i życiowa klęska. Polacy po prostu nie powinni mieć dzieci. Taka
@gracilis: taaa, ale zawsze jest napomknięte o seksie "Kiedy próbowałem się do niej zbliżyć, odsuwała się".
Jeszcze nie było na anonimowych żali, w których nie byłoby robienia problemu z braku seksu. Jestem pewna, że gdyby rozkładała przed nim nogi tyle ile chce, a nadal nie interesowała się jego pracą, problemami i tak dalej, to nie przeszkadzałoby mu to.
@MedrzecInternetu no wiesz, jak masz istotę, która leży i krzyczy, waży tak z pół kilo i jest bezradna kompletnie oraz męża, który jednak potrafi samodzielnie się sobą zaopiekować i jest niby twoim partnerem, a nie drugim dzieckiem, to czyje potrzeby w pierwszej kolejności warto zaspokoić?
Nie mówię o zaniedbywaniu relacji z mężem, ale to się chyba wspólnie o dziecko dba, a nie rywalizuje się z wlasnym dzieciakiem o uwagę od żony.
Jak
@gracilis przez pierwsze miesiące życia dziecko potrafi budzić się do jedzenia co 2 godziny. Do tego dodaj dbanie o jego i swoją higienę, gotowanie, sprzątanie.
Poczytaj sobie jak długotrwały brak snu wpływa na nasz organizm, jeśli tego jeszcze nie wiesz i spróbuj sobie ustawić budzik na co 2-3 godziny na chociażby 2 miesiące, z czego będziesz mógł spać w sumie może do 6 godzin na dobę. Ciekawa jestem jak byś się wtedy
@6aesthetic9 jaki system kar i nagród? Może być zwyczajnie wykończona, może się jej zwyczajnie nie chcieć - jak dla mnie z tym systemem kar i nagród to czasami już jakaś paranoja wchodzi. Nie każda kobieta coś takiego robi, ludzie.