Wpis z mikrobloga

#lego jak myślicie jak to jest z tymi cenami obecnie? Patrze na sety które kupiłem Pol roku temu i taki dodge z 320 zł kosztuje już spokojnie ponad 500. Czy weszliśmy z cenami na jakiś nowy poziom czy to efekt uzupełniania stanów magazynowych już po wyższym kursie euro? Mam kilka pomysłów na kolejne zestawy ale trochę mnie blokuje ten wzrost cen. Myślałem ze w styczniu to sie lekko uspokoi
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Rad-X: Są jakieś miesiące gdzie zakup lego statystycznie wypada najkorzystniej? Np nowe sety są przeceniane itp :D moze jakiś sierpień czy wrzesień. Tak pytam bo może są jakieś takie oczywistości które wy w tym świecie lego wiecie a ja nie znam
  • Odpowiedz
@IlllI: do marca jest martwy okres, ceny są wysokie, a potem zaczynają się promocje. Nie było podwyżek żadnych tylko tak jest co roku. Jak chcesz coś tanio to na pewno się znajdzie kilka zestawów w dobrej cenie. 75574 jest teraz najtaniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@oddajciemikontozlodzieje: 450-600 z tym ze pierwsze wyniki to dobre 499 w gore. Najtaniej widziałem za 459 chyba na alto. W porównaniu z cenami Pol roku temu nie trzeba było grzebać i szukać żeby mieć w takiej cenie jak podałem dlatego zadałem pytanie a ty mi z kłamstwem wyjeżdżasz :D
  • Odpowiedz