Wpis z mikrobloga

Ilekroć pojawia się temat #sarm na tagu, to reakcja jest jednoznacznie negatywna (słusznie). Jak mogę zrozumieć amatorów szukającyc świetego graala, tak zdziwił mnie, że polski tenisista, który z kortu podnosi 1,5 mln zł na sezon wpadł na ostarynie i GW .
Mam nadzieję, że to nie były jedyne specyfiki, które brał a tylko te wykryto.

#mikrokoksy #silownia #tenis
  • 13
@Damian_TS: no ja też wiem niewiele, ale mam zupełnie przeciwne zdanie.
Ostaryna? Nie mogę znaleźć uzasadnienia, profilaktycznie na stawy?
GW? Zwiększa wydolność, ale potencjalnie duże uboki. Nie wiem na ile po wpadece r*****n meldonium jest na cenzurowanym i potencjalnie łatwym środkiem do wykrycia.
@pokey: może żeby poprawić regenerację. Też nie znamy dawek, być może tak jak piszesz tylko to wykryto, a innych środków już nie. Ostatnio widzę, że sporo zagranicznych boosterów teścia wpada bo zawierają m. in sarmy. Nie można wykluczyć zanieczyszczonych supli.
@Darksed: Słusznie. Nie mniej jednak ten "potencjał" kancerogenny mnie neico dostrasza. Pewnie w swoim postepowaniu jestem nieco niekonsewkenty, ale gdzieś tam podczas chemioterapii w przyszłości wolę zrzucić temat na aspartam i posty na wykopie.
@pokey: Nie żebym bronił Majchrzaka, bo za ordynarne tankowanie i kompromitacje w trakcie sezonu dużo u mnie stracił. Z tego co mi wiadomo wpadł na jesieni w Azji po USO, w USA sarmy są chyba legalne? Możliwe ze miał tym zanieczyszczone odżywki, ew nie doczytał składu i były w jakimś mixie? Bo tak jak mówisz dla kogoś kto ma tyle kasy i szeroki dostęp są lepsze i bezpieczniejsze środki.
Tankowanie to celowe odpuszczenie i przegranie meczu. Wiadomo ze do turniejów się zgłaszasz z dużym wyprzedzeniem i potem nie zawsze kalendarz idzie wypełnić bo dwa tygodnie wcześniej na innym kontynencie zagrałeś 5 meczy i doszedłeś do finału a „planowałes” max 3R, albo za tydzień jest ważniejszy turniej a ten grasz na przetarcie - tak było jest i będzie. Tyle ze teraz na wiekszosci kortów są kamery i to co czasami się odpie*dala