Wpis z mikrobloga

Uważajcie jakbyście robili zakupy w #mediaexpert, ponieważ sklep posiada "dwa cenniki" - jeden sklepowy, drugi internetowy. Domyślnie klienta traktuje się tam jak frajera i liczy się droższą cenę, czyli sklepową. Dopiero po zwróceniu uwagi, że w necie mają niższą cenę to zostanie nam policzona cena internetowa.
Pani przy kasie udawała głupią, że ona nic nie wie że ceny się często zmieniają itp. Co ciekawe, jak wspomniałem że na necie jest taniej to szybko na kasie wyskoczyła cena internetowa, mimo że pani rzekomo o niczym nie wiedziała ( ͡º ͜ʖ͡º)

Edit: Oooo @Media_Expert macie tu konto? Może coś więcej z waszej strony w temacie?

#zakupy #elektronika i może trochę #afera
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sklepom bardziej opłaca się sprzedawać przez internet, bo odchodzi im od cholery kosztów


@Tomaszku: to nie chodzi nawet o koszty, bo obecnie utrzymanie dobrego sklepu internetowego + cała otoczka marketingowa to ogromne koszty, ale klienta masz z całej Polski (a czasem i całego świata), kompletnie nieporównywalna ilość potencjalnych klientów.
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy: dokładnie, ja sam mam w rodzinie osobę, która tam pracuje. Pracownicy głównie liczą na duże premie, bo podstawy mają słabe, dlatego cały czas wciskają ubezpieczenia oraz urządzenia z których mają największy zysk. Zdarza się, że za sprzedanie danej lodówki, taki człowiek ma 80-100zł zysku do wypłaty, mimo, że może być gówi*na i za dużą cenę. Dlatego trzeba omijać z daleka pracowników, którzy "doradzają" i rozeznawać się z w temacie
  • Odpowiedz
Kto normalny robi tam zakupy i pakuję po części też kasę w kieszeń spaślakowi i kleo?XD


@qscc: Na ten produkt cena była konkurencyjna, a sklep najbliżej. Na siłę będę jeździł szukał innego sklepu, żeby zapłacić tyle samo? Za same te ich reklamy niech giną, ale co zrobić.
  • Odpowiedz
Oprócz tego o czym piszecie to nie warto ich pytać o radę co wybrać


@donpokemon: To racja, ale szukałem kamery z onvif lub rtsp. Również mało który producent czy recenzent w necie się tym chwali, piszą o różnych wodotryskach a o tak istotnych rzeczach cisza. Dziwi mnie to.
  • Odpowiedz
Internet, mówi to Panu coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qscc: Może jestem stary, ale sprawdziłem w necie cenę, sprawdziłem dostępność w sklepie to wsiadam w auto i jadę, bo nie mam daleko. Z resztą potrzebowałem od ręki, to po co czekać na przesyłkę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@sajmonm: w RTV Euro AGD to samo. Nawet znalezisko wczoraj zrobiłem.
Klawiatura logitech mx Keys ( no taki sztos poluję od dłuższego czasu). Okazja znaleziona na pepperze widzę ludzie biorą.
Cena promocyjna 340 zł. I informacja na stronie obejrzyj w sklepie. No dobra idę mam niedaleko. W sklepie przychodzę a na półce cena 460 złotych. Obsługa o promocji nie wie i mnie zbywa. Pokazuję na telefone ze chciałbym nabyć tą klawiaturę w cenie 340 złotych tak jak na stronie. Polecili zadzwonić na infolinię. Na infolinii powiedzieli, że oni też zamówić nie mogą bo stan magazynowy wynosi zero. odpowiadam no jak zero skoro przed sobą widzę w sklepie stacjonarnie 3 sztuki. Pani na infolinii nic nie może zrobić.

Na stronie z tą PROMOCJĄ - pepper- dowiedziałem się, że ludzie mieli podobne problemy, ale że gdzieś w Grodzisku Mazowieckim czy też innych miastach kierownik był przychylny, i ze zmienił ręcznie cenę na promocyjną 339
  • Odpowiedz
@sajmonm: kręć aferę bo przejrzaleś tych podłych kapitalistów, którzy mają najzwyczajniej w świecie prawo mieć 2 różne ceny w zależności od medium sprzedaży. Do Biedronki też byś się d-----ł jakby mieli sklep online?

K---a wykopki przerażacie mnie.
  • Odpowiedz
@sajmonm: mama cie wczoraj puscila samego na zakupy czy co? To coś dziwnego, że niektóre skkelyp maja towat taniej interntowowo niż stacjonarnie? Żyje 28 lat i wiem o tym dobre pół swojego życia i jak kupuje jakiś sprzęt to przez neta z odbiorem osobistym. Jeszcz sie dowiesz, że światło w lodówce samo sie gasi, a nie siedzi tam mały skrzat i co będzie? Psychike ci rozwali
  • Odpowiedz
  • 1
@sajmonm Jak była pandemia chciałem w Media expert kupić mi boxa. Na stronie cena 300zl.
Jadę do sklepu i:
Panie godziny dla seniorów!
-ale, ale.
-panie przyjdź za godzinę!
Przychodzę za godzinę i dawaj mi tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tomaszku: potwierdzam z Empikiem, chciałam kupić książkę do licencjatu i kosztowała 50 zł, na stronie chyba z połowę tego i zamówiłam i przyszłam tak na pałę do pani że widzę że stoją na półce i czy mogłabym już odebrać. To nie, bo idzie z innego magazynu i mimo że to będzie identyczna książka to muszę czekać 2 dni xd
  • Odpowiedz