Wpis z mikrobloga

Uważajcie jakbyście robili zakupy w #mediaexpert, ponieważ sklep posiada "dwa cenniki" - jeden sklepowy, drugi internetowy. Domyślnie klienta traktuje się tam jak frajera i liczy się droższą cenę, czyli sklepową. Dopiero po zwróceniu uwagi, że w necie mają niższą cenę to zostanie nam policzona cena internetowa.
Pani przy kasie udawała głupią, że ona nic nie wie że ceny się często zmieniają itp. Co ciekawe, jak wspomniałem że na necie jest taniej to szybko na kasie wyskoczyła cena internetowa, mimo że pani rzekomo o niczym nie wiedziała ( ͡º ͜ʖ͡º)

Edit: Oooo @Media_Expert macie tu konto? Może coś więcej z waszej strony w temacie?

#zakupy #elektronika i może trochę #afera
  • 144
  • Odpowiedz
Nie wszyscy to robią ale tych uczciwych jest może z jeden procent


@Stan_Przedzawalowy: jak chcesz zarobić w tym sklepie a można to musisz dymać ludzi, tak to działa. U mnie w centrum handlowym chłopaki potrafią wyciągnąć po 7-8k netto.
  • Odpowiedz
@sajmonm nie rozumiem trochę skąd to oburzenie.. Czy jest obowiązek posiadania tej samej ceny w sklepie stacjonarnym co w sklepie internetowym? Wydaje mi się, że nie.. Tak samo jak nie ma obowiązku przyjęcia zwrotu w sklepie stacjonarnym.
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy: uczciwych pracowników sieciowki za grosze jest 1%? W sensie, że w całej Polsce w ktorej zatrudniają kilka tysięcy ludzi, jeden procent to uczciwi ludzie? I ty dostałeś prawie 200 plusów? Jak ja #!$%@? wami gardzę ale sobą chyba bardziej, no bo po co ja tu wchodzę...
A takie praktyki to do UOKiK.
Czasami problemy z różnymi cenami są z tego tytułu, że inna cena jest w Wałbrzychu a inna w
  • Odpowiedz
@sajmonm też się z tym kiedyś u nich spotkałem, powiedziałem im że chce to kupić w tej cenie, i pokazałem im stronę na telefonie przy kasie, normalnie to kosztowało coś ok 100zl a kupiłem za 63zl jak dobrze pamiętam, a to był tusz do drukarki, robią nieświadomych ludzi w hooya, tj wgl legalne?
  • Odpowiedz
@sajmonm: pisałem już o tym, co wiecej bedac w sklepie i sprawdzajac jednoczenie sklep internetowy - promocje magicznie znikaja ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Zwykle robie research na necie, znajduje model z interesujaca mnie cena i ide do sklepu stacjonarnego go kupic, tak bylo z TV i nagle promki nie ma,long story short - dogadalismy sie i zrobili
  • Odpowiedz
@sajmonm to samo miałem xDD poszedłem stacjonarnie, a tu cyk 50 pln drożej. Jak powiedziałem że na stronie jest tyle i tyle to nagle "tak? A no to jak tak to policzymy po cenie ze strony" xd
  • Odpowiedz
@sajmonm Ja miałem przed świętami taką sytuację z zakupem Xbox x series. Na necie raty 10x0. Idę do sklepu stacjonarnego bo mam go pod nosem i się zaczyna festiwal. My takich rat tu nie możemy dać. Babka która mnie obsługiwała zaczyna szukać dla mnie dogodnych rat w systemie. Po chwili mi pokazuje propozycję 170złx24 :D Grzecznie się pytam gdzie tu logika? No bo tu jest w tym ubezpieczenie, game pass na 2
  • Odpowiedz