Wpis z mikrobloga

@jagged: rng w sensie nie idzie iść w jeden op build i wygrywać? Bo według mnie ten set jest właśnie bardzo wyrównany. Nie da się jak zombie lecieć cały czas grając jednym czy dwoma buildami i nie myśleć. Trzeba się dostosować pod to co się dostaje na starcie, pod augmenty itd. i dzięki temu jak któryś build pod hyper roll nie jest w mecie a akurat dostajesz bonusy pod to, to
@Murasame: to czemu jax i yuumi carry sa w kazdym lobby ze az sie rzygac tym chce? Sezon fajny sam w sobie tylko patch mega nieproporcjonalny i jest to az wkurzajace jak ludzie sie rzucaja na ta yuumi jak pieski. Gosc match history same yuumi i jaxy i nawet jak jest 8 dwa razy pod rzad to potem same pierwsze i drugie i jedzie dalej.
@dzkeson: wydaje mi się że w każdym secie było tak że na 10 gier w 8 lobby miałeś taki sam build, i wydaje mi się że zawsze tak będzie, to samo z graczami którzy grają grę w grę to samo, z tym że teraz gra za to kara, jak nie masz augów dobrych w dany build, czy szeroko pojętego "spota" to #!$%@? ugrasz, minus że jak ty masz dobre wejście na
@jaroslawII: ciekawi mnie czy oni specjalnie tak robią za kazdym razem, że są 2-3 op kompozycje, ktorymi wszyscy grają czy nie potrafią tak dobrze zbalansowac gry, zeby czegoś takiego nie było czy to po prostu niemozliwe i zawsze cos bedzie "lepsze"
@dzkeson: według mnie to wcale nie takie proste dobrze to zbalannsowac i po prostu coś musi być lepsze od innych compow. Zresztą, jakiś chińczyk zawsze coś wymyśli, coś co w teorii nie powinno działać, a jednak działa i ludzie to po prostu kopiują do momentu, jak inny chińczyk nie znajdzie na to kontry ( ͡° ͜ʖ ͡°)