Wpis z mikrobloga

Nie wiem co trzeba mieć zamiast mózgu żeby w XXI wieku negować blackpill. Gdzie nie wejdę na te ściek social media typu instagram to widać tylko samych ładnych ludzi. Czy wy na tych wszystkich tiktokach i cute zdjęciach oskariatu typu dream boyfriend widzicie zakolaków jebiących w kołchozach? Wszędzie to tylko ludzie ładni, oskarki z vifonami na głowach i o nieskazitelnej cerze. Jakiś norman czy redpillowiec zaraz wysra komentarz, żeby nie patrzyć to co jest w necie tylko wyjść na ulicę no to wychodzę i #!$%@? co widzę? Jakoś nie widać tych tabunów przeciętniaków i łysiejących manletów ze swoimi partnerkami, a jak już są, to są to osoby po 30-stce, które poznawały się już w totalnie innej kulturze i innych czasach. Wśród młodego pokolenia karmionych tiktokiem i instagramem w pary łączą się już tylko ludzie ładni. Przeciętniaka 30+ można dosyć często spotkać z laską, ale młodych w przedziale 18-25? Takie pary praktycznie nie istnieją. To zawsze jest oskarek dobrogenowy 185cm+ z przeciętną julką. Trzeba mieć nasrane do bani, żeby tego nie dostrzegać.

#blackpill #redpill #p0lka #tinder #logikarozowychpaskow #zwiazki #przegryw
  • 90
@Fekalny_okuratnik: Odważne słowa jak na kogoś kto generalizuje całe pokolenie na podstawie (powtórzę) zmyślonych, kolorowych pigułek.
Strasznie się zaplątałeś we własne bzdury wyłączając Azję z "pokolenia karmionego" social media ale to już świadczy tylko i wyłącznie o poziomie Twojej wiedzy.
A reszta wypowiedzi świadczy o braku elementarnej kultury.
Nie dziwi mnie, że publikujesz wpis na tym tagu i nie panujesz nad nerwami w rozmowie.
Śmieszy mnie, jak próbujesz poczuć się lepiej
@Fekalny_okuratnik: Przecież to Ty się bezmyślnie czepiasz mojej inteligencji :D
Brak kultury to fakt, a nie opinia. Sam to udowodniłeś.
A argumentacja była, do sedna też się odniosłem, ale najwyraźniej nie zrozumiałeś ¯\_(ツ)_/¯
Dobra, EOT z mojej strony i #czarnolisto aż nauczysz się czytać ze zrozumieniem i nabierzesz ogłady w rozmowie.
@Fekalny_okuratnik: Mniejsza dzietnosc w krajach rozwinietych moze byc spowodowana:postepujaca industrializacja,większa swiadomoscia spoleczną,nizem demograficznym itp ale lepiej tym wytłumaczyc swoje #!$%@? co? hahahah beka z was