Wpis z mikrobloga

Nie wiem co trzeba mieć zamiast mózgu żeby w XXI wieku negować blackpill. Gdzie nie wejdę na te ściek social media typu instagram to widać tylko samych ładnych ludzi. Czy wy na tych wszystkich tiktokach i cute zdjęciach oskariatu typu dream boyfriend widzicie zakolaków jebiących w kołchozach? Wszędzie to tylko ludzie ładni, oskarki z vifonami na głowach i o nieskazitelnej cerze. Jakiś norman czy redpillowiec zaraz wysra komentarz, żeby nie patrzyć to co jest w necie tylko wyjść na ulicę no to wychodzę i #!$%@? co widzę? Jakoś nie widać tych tabunów przeciętniaków i łysiejących manletów ze swoimi partnerkami, a jak już są, to są to osoby po 30-stce, które poznawały się już w totalnie innej kulturze i innych czasach. Wśród młodego pokolenia karmionych tiktokiem i instagramem w pary łączą się już tylko ludzie ładni. Przeciętniaka 30+ można dosyć często spotkać z laską, ale młodych w przedziale 18-25? Takie pary praktycznie nie istnieją. To zawsze jest oskarek dobrogenowy 185cm+ z przeciętną julką. Trzeba mieć nasrane do bani, żeby tego nie dostrzegać.

#blackpill #redpill #p0lka #tinder #logikarozowychpaskow #zwiazki #przegryw
  • 90
@Fekalny_okuratnik: Dokładnie to samo zaobserwowałem. Takich przeciętniaków i poniżej w związkach to widzę tylko w wieku 35+, okres sprzed OD. Wśród młodych ludzi w przedziale 18-25 jest dokładnie tak jak piszesz. Gościu ok 180-190+, NW1 z atrakcyjną twarzą z Julką 5-7/10. W sylwestra byłem na spierdotripie na mieście i widziałem tylko takie pary. Zero manletów, zero zakolaków, zero grubych. Ładni, wysocy i często wyglądający na bogatych.
@Fekalny_okuratnik: nie wierzę w ściane po 30-stce. Jedyne co się zmienia to konieczność dbania o siebie. Za dwudziestolatka nie trzeba było o siebie specjalnie dbać by wyglądać i czuć się dobrze. Można było sobie jeść cipsiki o 2 w nocy, zarywać noce, chlać, ćp@ć a i tak człowiek wyglądał jak młody bóg. Po 30-stce trzeba non stop trzymać michę, regularne treningi te cardio jak i siłowe, suple, pielęgnacja, regularne zabiegi medycyny
@Fekalny_okuratnik Normiki jak zawsze gaslighting i "wyjdz na ulicę" bez uzasadnienia swojego zdania, po prostu tak jest i tyle

W blackpilla wierzą 2 grupy: ci co nigdy nie ruchali

Nie zgadzam się, sporo normanów się blackpilluje, ale to najczęściej jest wtedy kiedy scenariusze "incelskie" się spełniają i dochodzą do wniosku że jednak to prawda